Tarptautinių krovinių pervežimas, gabenimas kelių transportu


 

AD REM TRANSPORT krovinių pervežimo sektoriuje sėkmingai veiklą vykdo jau seniai, tad sukaupta patirtis bei įgytos žinios leidžia klientams siūlyti aukščiausius standartus atitinkančias krovinių pervežimo paslaugas.

Krovinių pervežimas autotransportu yra didžiausia AD REM TRANSPORT veiklos dalis. Tarptautinis krovinių gabenimas bei ekspedijavimas visoje Europoje ir NVS šalyse, kuruojamas kvalifikuotų kompanijos transporto vadybininkų, leidžia užtikrinti maksimalią Jūsų krovinio apsaugą ir sklandų pervežimą.

Pasirūpinsime, kad krovinys sėkmingai pasiektų tikslinius gavėjus bet kurioje pasaulio šalyje!

 

Krovinių pervežimo paslaugos: kuo jos svarbios verslui?

Krovinių pervežimas, esantis dalimi viso logistikos proceso, yra reikšmingas verslo sėkmei. Logistika padeda pasiekti klientus, nepriklausomai nuo jų strateginės vietos, todėl tai nepamainoma priemonė formuoti ryšius, plėtoti santykius bei savo veiklą. Kokybiška logistika neretai yra vienas esminių įrankių kurti konkurencinį pranašumą, kas itin aktualu šiandieninėje verslo terpėje. Negana to, tikslinga paminėti ir sandėliavimą – gera logistika sudaro galimybes sumažinti sandėliavimo vietų poreikį, taigi ir sandėliavimo kaštus.

Mes siūlome profesionalias krovinių gabenimo ir ekspedijavimo paslaugos. Krovinių pervežimo įmonė AD REM TRANSPORT bus geriausias Jūsų partneris, savo veiklą grindžiantis atsakomybe, ilgamete patirtimi ir dėmesiu kiekvienam klientui.

 

Kokias paslaugas apima krovinių pervežimas su AD REM TRANSPORT?

Krovinio transportavimas nuo pradinio iki galutinio taško apima grandinę įvairių procesų. AD REM TRANSPORT krovinių gabenimo paslaugos:

 • Tarptautiniai vertingų, pavojingų, negabaritinių krovinių pervežimai leidžia gabenti bet kokio tipo krovinius (žinoma, atsižvelgiant į draudžiamų gabenti daiktų sąrašą bei šalių, į kurias keliauja krovinys, įstatymus).
 • Tarptautinis diplomatinių krovinių gabenimas suteiks progą nuo savo pečių nusimesti didelę naštą – pasirūpinsime sklandžiu diplomatinio krovinio gabenimu. Taip pat galime profesionaliai jį supakuoti.
 • Asmeninių daiktų tarptautinio perkraustymo paslaugos leis išvengti rūpesčių, paprastai lydinčių persikraustant. Pasirūpinsime, kad asmeniniai daiktai sėkmingai pasiektų Jūsų naują gyvenamąją vietą.
 • Biuro inventoriaus gabenimas tarp skirtinguose žemynuose įsikūrusių valstybių. Pervešime bet kokią biuro įrangą: nuo stambios iki smulkios. Pasitikėkite mūsų komanda ir šis persikraustymo procesas nesukels Jums rūpesčių. Sklandžiai bei operatyviai gabename inventorių tarp Europos, Azijos, Amerikos ir kitų žemynų valstybių.
 • Dokumentų tvarkymas, ne paslaptis, reikalauja specifinių žinių, patirties ir įvairių niuansų išmanymo, todėl dokumentaciją perleiskite šios srities profesionalams – dokumentų tvarkymas bus sklandus ir paliks geriausią patirtį Jums.
 • Sandėliavimas ir paruošimas tolesniam gabenimui leis efektyviai taupyti laiką, kurį prarastumėte ieškodami sandėliavimo vietos. Ne tik pasaugosime Jūsų krovinį, bet ir profesionaliai paruošime tolesnei kelionei.
 • Papildomas draudimas suteiks apsaugą nuo bet kokių rizikų krovinio gabenimo metu. Nors visuomet siekiame užtikrinti sklandų ir saugų krovinio pervežimą, visgi gali pasitaikyti nenumatytų aplinkybių, lemiančių krovinio apgadinimą. Papildomas draudimas padengs Jūsų nuostolius. Šio tipo draudimo kaina priklauso nuo krovinio vertės.
 • Fizinės sukarintos palydos organizavimas (dar vadinama konvojumi) užtikrins maksimalų krovinio kelionės saugumą, kai yra toks poreikis.
 • Tarptautinis baldų pervežimas. Kraustymasis dažnam palieka slogius prisiminimus dėl nuovargio, galybės niuansų, o ką jau kalbėti, jei persikeliama į kitą šalį. Mūsų komanda pasirengusi šį procesą paversti lengvu ir sėkmingu – padėsime gyvenimą naujoje šalyje pradėti sklandžiai.
 • Krovinių tarptautiniai pervežimai su AD REM TRANSPORT vykdomi daugelyje skirtingų valstybių ir įvairiomis transporto priemonėmis.
 • Skubus krovinių pervežimas mūsų veikloje kone kasdienybė – garantuojame Jūsų krovinio pervežimą labai greitai. Express kroviniai keliauja derinant operatyvumą ir maksimalų saugumą.
 • Krovinių pervežimas Klaipėdoje: ekspedijavimas, konteinerių gabenimas jūra, pilnų, dalinių ir negabaritinių krovinių gabenimas bei intermodaliniai pervežimai.
 • Krovinių transportavimas iš Europos aukcionų. Siūlome krovinių transportavimo galimybę parsivežant Jūsų nusipirktą prekę iš aukcionų Europoje. Kaip tai vyksta: nusiperkate prekę per aukcioną; gaunate iš aukciono patvirtinimą- Jums atsiunčia užsakymo nr.; sužinote nuo kada galite atsiimti savo prekę ir tikslų išdavimo adresą; užsakote transportavimą.

 

Kur galime pristatyti Jūsų krovinį?

Krovinius gabename vietiniais ir tarptautiniais maršrutais. Didelę dalį veiklos užima būtent krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais kelių transportu. Reguliariai dalinius krovinius ekspedijuojame iš / į Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Austriją, Prancūziją, Ispaniją, Italiją, Turkiją, Bulgariją, Rumuniją, Slovėniją, Angliją, Airiją, Škotiją, Švediją, Suomiją, Norvegiją, Islandiją, Kroatiją, Serbiją, Makedoniją, Graikiją. Taip pat nuolat transportuojame ir ekspedijuojame krovinius į Rusiją, Ukrainą, Kazachstaną, Moldovą, Kirgiziją, Uzbekistaną, Armėniją, Gruziją, Azerbaidžaną.

AD REM TRANSPORT užtikrina profesionalų krovinių pervežimą iš / į Albaniją, Bosniją ir Hercegoviną, Čekiją, Gruziją, Juodkalniją, Vengriją ir kitas Balkanų ir Artimųjų Rytų šalis, taip pat į Daniją, Šveicariją, į aukščiau nepaminėtas Pietų Europos šalis.

Suprantame, jog versle itin reikšmingas operatyvumas, todėl užtikriname sklandų ir greitą skubių krovinių gabenimą Baltijos šalyse: Lietuvoje, į Latviją, Estiją, taip pat į Lenkiją, Baltarusiją. Daugiau informacijos apie krovinių gabenimą Lietuvoje rasite čia.

Oro transportu operatyviai pasiekiame nutolusias šalis, pavyzdžiui, Pietryčių Azijoje, Amerikoje, Australijoje, Afrikoje ir kitas. Tad oro transportu kroviniai skraidinami iš / į Kiniją, JAV, Singapūrą, Kanadą ir kitur.

Jei neradote jus dominančios šalies arba domina tarptautiniai pervežimai kitomis transporto priemonėmis, pasidomėkite: krovinių gabenimas oru, krovinių gabenimai jūra, krovinių pervežimas geležinkeliais.

Su AD REM TRANSPORT Jūsų krovinys pasieks bet kurią pasaulio šalį.

 

Kiek kainuoja tarptautinis krovinių pervežimas ir gabenimas vietiniais maršrutais?

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį kiekvienam iš Jūsų.

 • Krovinių gabenimo sausumos transportu kainos tarptautiniais maršrutais varijuoja labai plačiame diapazone, kadangi kainodarai įtakos turi daug aspektų, pavyzdžiui: krovinio išorinės pakuotės matmenys, krovinio svoris, konkretus maršrutas ir kiti. Krovinio tipas taip pat turi įtakos kainai – ADR krovinys kainuos brangiau nei įprastas (pavojingų krovinių kaina, palyginti su nepavojingų, paprastai būna daugiau kaip 10 proc. aukštesnė).
 • Domina krovinio pervežimo jūrų transportu kainos? Joms įtakos turės gabenimo tipas (pilnas konteineris ar dalinis krovinys), matmenys, svoris ir kiti aspektai.
 • Skraidinant krovinį oro transportu kaina priklausys nuo maršruto, krovinio svorio bei matmenų. Šiuo atveju kainai įtakos turės krovinio tipas – jei tai pavojingas krovinys ar krovinio turinyje yra baterijų, tai būtina paminėti užklausos formoje, užsakant paslaugą.
 • Krovinių pervežimas Lietuvoje – kainos skaičiuojamos atsižvelgiant į krovinio matmenis, svorį, konkretų maršrutą. Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį kiekvienam!

Kiekvienu atveju kaina skaičiuojama individualiai – atsiųskite mums užklausą, tiksliai nurodykite savo poreikius, o mūsų komanda operatyviai pateiks optimalų krovinio gabenimo pasiūlymą.

 

Galimi pervežimo būdai:

 • krovinių vežimas kelių transportu;
 • krovinių gabenimas jūra:
 • krovinių gabenimas oro transportu;
 • krovinių gabenimas geležinkeliais;
 • multimodaliniai krovinių pervežimai.

 

Lietuvoje, į užsienį ir iš užsienio gabename vilkikais (su tentinėmis puspriekabėmis ar kt.), sunkvežimiais, mikroautobusais ir kitomis transporto priemonėmis.

Sklandus, atsakingas specialių krovinių pervežimas: sunkiasvorių, nestandartinių, labai didelių, pavojingų (ADR) krovinių transportavimas. Mūsų paslaugų spektre – dalinių / LTL ir pilnų / FTL krovinių gabenimas, gyvūnų transportavimas oro transportu, perkraustymo paslaugos Lietuvoje ir į užsienio šalis.

Tikslinga paminėti, jog negalime gabenti 1 klasės ADR krovinių, negabaritinių krovinių (išskyrus jūrinį pervežimą), taip pat tų, kuriems reikalingos platformos. Gyvų gyvulių negabename sausumos transportu (tik oro). Galimas ir šaldytų krovinių gabenimas refrižeratoriais (šaldytuvais), taip pat krovinių gabenimas su hidrauliniu keltuvu (liftu), su manipuliatoriumi. Tiesa, gabenimas su fiskaru būtų pagal specialų užsakymą.

Žeme gabename krovinius iki 24 tonų, jūra – iki 30 tonų, gabenimo orui riba priklauso nuo konkretaus lėktuvo.

 

Kodėl pervežimas su AD REM TRANSPORT – geriausias pasirinkimas Jums?

 • krovinys keliaus operatyviai ir saugiai;
 • mūsų komandoje – tik krovinių pervežimo ir tarptautinio ekspedijavimo srities ekspertai, dirbantys tam, kad gautumėte aukščiausio lygio paslaugas, o Jūsų krovinio gabenimas paliktų geriausią patirtį;
 • operatyvi reakcija, konsultacijos ir iki smulkmenų suplanuotas krovinio gabenimas – Jūsų verslo sėkmei;
 • visapusis klientų informavimas leidžia vystyti bendradarbiavimu ir supratimu grįstus ilgalaikius santykius;
 • patrauklus kainos ir kokybės santykis;
 • Europa (tiek Turkija ar kitos Pietų šalys, tiek Skandinavija), Afrika, Amerika, Azija ar kt. – sklandžiai pasiekiamos visų žemynų šalys;
 • krovinių gabenimo licencija ir kiti reikalingi dokumentai – visas paslaugas teikiame oficialiai;
 • krovinių pervežimo / gabenimo taisyklės išsamiai pristatomos kiekvienam klientui, siekiant suteikti išsamią informaciją;
 • krovinio ar krovinių pervežimo užsakymas pateikiamas labai paprastai, sutartis užpildoma sparčiai – taupome mūsų klientų laiką (krovinio pervežimo dokumentai, važtaraštis ar kiti dokumentai Jums nekels rūpesčių ir neatims papildomo laiko).

Domina krovinių pervežimo organizavimas, tarptautiniai krovinių gabenimai?

Susisiekite su mumis: KONTAKTAI, UŽKLAUSOS FORMA

Susisiekite su muitinės tarpininkais: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
 • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

  ...
Privalumai
 • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

  ...
Kryptys
 • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

  ...