Sandėliavimas Vilniuje

UAB VILNIAUS TRANZITAS – sandėliavimo ir logistikos operatorius (logistikamuitinės tarpininkavimas, distribucija, sandėliavimas).

UAB VILNIAUS TRANZITAS įkurta 1994 metais buvusioje sandėlių ir transporto ūkio bazėje. Nuo 2000 metų UAB VILNIAUS TRANZITAS priklauso AD REM įmonių grupei.

Teikiamos sandėliavimo paslaugos Vilniuje:

 • Importo ir eksporto terminalo paslaugos;
 • Muitinės sandėlių paslaugos;
 • Laikinas prekių sandėliavimas;
 • Logistikos ir tranzito centro paslaugos / 3PL;
 • Krovinių paskirstymas.

2000 m. VILNIAUS TRANZITAS veiklą pradėjo turėdamas vos kelis darbuotojus ir 2500 m2 sandėlių ploto. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau negu 170 darbuotojų, o sandėlių ūkiui priklauso 37 000 m2 Vilniuje. Sandėliai Vilniuje išsidėstę 6,5 ha teritorijoje: šiuolaikiškai įrengti atvirieji muitinės sandėliai, importo ir eksporto terminalas, jį siekianti nuosava geležinkelio atšaka, akciziniai sandėliai, distribuciniai ir įvairių temperatūrinių režimų sandėliai, specialūs sandėliai pavojingiems kroviniams (tepalams, cheminėms medžiagoms). Terminalo teritorijoje yra atviros krovinių saugojimo aikštelės. Profesionali muitinės tarpininkų komanda užtikrina, kad muitinės procedūros bus sutvarkytos greitai ir kvalifikuotai.

Nauja ir moderni krovimo technika: ašinės ir platforminės svarstyklės, automobilinės ir geležinkelio rampos ir kt., – leidžia operatyviai dirbti su stambių gabaritų ir sunkiais kroviniais.

Logistikos ir Tranzito Centro valdomas transporto parkas, kurį sudaro įvairių dydžių ir komplektacijos nauji krovininiai automobiliai, leidžia greitai ir patikimai pristatyti ar surinkti bet kokio dydžio krovinius bet kurioje Baltijos šalių vietoje.

Susisiekite su mumis Vilniuje: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Susisiekite su mumis Klaipėdoje: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Aplankykite UAB VILNIAUS TRANZITAS pagrindinę svetainę: www.vtranzitas.lt

Narystės ir apdovanojimai
 • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

  ...
Privalumai
 • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

  ...
Kryptys
 • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

  ...