Tarptautiniai perkraustymai

Ar Jūs planuojate persikraustyti ir ieškote įmonės, teikiančios aukščiausios kokybės perkraustymo paslaugas ir siūlančios malonų aptarnavimą?
AD REM Transport Movers — viena iš profesionaliausių perkraustymo įmonių Lietuvoje, turinti ilgametę patirtį teikiant tarptautinio perkraustymo paslaugas. Tarptautiniai perkraustymai, diplomatiniai kroviniai, jų pervežimas — tai veikla, kurią vykdome jau daugiau nei  20 metų. Mūsų paslaugomis naudojasi įvairių šalių ambasados, tarptautinės įmonės ir fiziniai asmenys, kurie atvyksta arba išvyksta gyventi į / iš Lietuvos.

Tarptautinės perkraustymo paslaugos tampa vis aktualesnės, nes, rinkdamiesi gyvenamąją vietą ar karjeros perspektyvas, žmonės pradėjo žvelgti ir į svečias šalis. Tuo labiau, kad keičiant gyvenamąją vietą, atsirado galimybė pasiimti dalį namų su savimi.

Padidėjęs perkraustymo paslaugos į užsienį poreikis ir tapo pagrindine AD REM TRANSPORT MOVERS atsiradimo priežastimi.

Žinome, jog persikraustantis asmuo turi daug kitų rūpesčių, todėl tinkamai suteikta paslauga laikome ne tik daiktų nugabenimą iš taško A į tašką B, bet ir sutaupytą kliento laiką bei ramybę. Kartu su AD REM TRANSPORT MOVERS profesionalų pagalba tarptautinis persikraustymas tampa lengvas, o su juo susiję klausimai — efektyviai išspręsti. Siekiame, kad perkraustymo paslaugos iš užsienio bei perkraustymas į užsienį vyktų labai sklandžiai, operatyviai ir kokybiškai.

AD REM TRANSPORT MOVERS privalumai:

 AD REM Transport Movers teikiamos paslaugos:

 • Perkraustymas Europoje;
 • Asmeninių daiktų tarptautinis perkraustymas į / iš Lietuvos;
 • Tarptautinis baldų pervežimas;
 • Biurų, ofisų tarptautinis perkraustymas — baldų išrinkimas, surinkimas, saugus pervežimas;
 • Diplomatiniai kroviniai — jų profesionalus pakavimas, pristatymas nuo durų iki durų;
 • Muzikinių instrumentų tarptautinis perkraustymas, transportavimas;
 • Tarptautinis parodų, meno dirbinių pervežimas;
 • Daiktų saugojimas šildomuose sandėliuose Vilniuje, Klaipėdoje;
 • Konsultuojame visais perkraustymo klausimais: užsakymo vykdymo trukmė, įsipareigojimai, finansiniai kaštai, pakavimo priemonių parinkimas, dokumentų rengimas, muitinės ir deklaravimo klausimai, draudimo paslaugos ir t.t.

Tarptautiniai perkraustymai, tarptautinis baldų pervežimas, diplomatiniai kroviniai, jų pervežimas vykdomi tiek Europos viduje, tiek ir kituose kontinentuose. Skubius krovinius pristatome oro transportu. Jei daiktų kiekis yra didesnis — jų pervežimą į kitus kontinentus galime organizuoti jūrų transportu. Jūros transportu galime pristatyti tiek ir keletą dėžučių, tiek ir pilną konteinerį. Kadangi tarptautinio perkraustymo procesas turi daug sudedamųjų dalių — tikslią kainą pateikiame tik po numatomo perkraustyti objekto apžiūros.

Nemokamai konsultuojame visais perkraustymo į užsienį paslaugos klausimais — dėl tinkamų pakavimo priemonių parinkimo, dokumentų rengimo muitinės procedūroms, krovinio papildomo draudimo, užsakymo įvykdymo trukmės ir t.t.

Visada rekomenduojame naudotis visomis paslaugomis iš vienų rankų (pilnas perkraustymo paslaugos paketas), bet esant poreikiui, galime teikti kiekvieną paslaugą atskirai (tik supakavimą, tik daiktų užnešimą/nunešimą, tik pervežimą ar kita).

Jums aktualūs tarptautiniai perkraustymai? Susisiekite su mumis: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
 • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

  ...
Privalumai
 • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

  ...
Kryptys
 • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

  ...