Krovinių pervežimas: iš Turkijos, į Turkiją

Dalinių krovinių transportavimas: Turkija (LTL):

Terminalas Turkijoje: Stambulas

Krovinių surinkimas: kiekvieną dieną

Išvykimas iš Turkijos terminalo: kiekvieną savaitę - antradieniais/trečiadieniais ir penktadieniais/šeštadieniais.

Krovinių gabenimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Turkiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Slovakija, Vengrija, Rumunija, Bulgarija.
Krovinių pervežimas keliais vykdomas į šiuos miestus: Stambulas (Istanbul), Kočaelis (Kocaeli), Sakarija (Sakarya), Bursa (Bursa), Izmiras (Izmir), Konija (Konya), Ankara (Ankara), Edirnė (Edirne), Eskišechiras (Eskisehir), Duzce (Duzce), Zonguldakas (Zonguldak), Trabzonas (Trabzon), Manisa (Manisa), Kutašija (Kutahya), Samsunas (Samsun), Mersinas (Mersin), Adana (Adana), Gaziantepas (Gaziantep), Denizlis (Denizli), Kanakalė (Canakkale), Aidinas (Aydin), Balykeširas (Balikesir), Antalija (Antalya), Afionas (Afyon).
Krovinių vežimas, ekspedijavimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ar muitinės terminalus.
AD REM Transport krovinių gabenimas sausumos transportu (sunkvežimiais (fūra), tentais, autotransportu) vykdomas visame Europos žemyne.

Smulkių ir dalinių krovinių gabenimas iš Turkijos. Labai gerai išvystyta distribucija Turkijoje: kroviniai surenkami iš bet kurios Turkijos vietovės kiekvieną dieną. Iš Turkijos išvykstame antradienį/ trečiadienį bei penktadienį/šeštadienį.  Krovinių gabenimas iš Turkijos iki Lietuvos užtrunka 6 – 7, iki Latvijos / Estijos – 7 - 8 d. Taip pat vežame pavojingus krovinius (ADR), o klientui pageidaujant galime pasiūlyti ir papildomą vežamų krovinių draudimą (pilnai vertei). Atliekame gabenamų krovinių išmuitinimą, konsultuojame muitinės tarpininkavimo ir visais krovinių pervežimo klausimais. Taip pat vykdomi reguliarūs krovinių pervežimai į Turkiją, išvykstame iš Vilniaus terminalo kiekvieną penktadienį.

Pilnų krovinių transportavimas (FTL):

Automobilių talpa: 90 cbm; 110 cbm; 120 cbm / MEGA

Susisiekite su mumis: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
  • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

    ...
Privalumai
  • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

    ...
Kryptys
  • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

    ...