Distribucija

AD REM TRANSPORT teikiamų transporto paslaugų sąraše ne tik tarptautinis krovinių gabenimas, bet ir vietinių, smulkių krovinių distribucija po Lietuvą. 

Kas yra distribucija ir kokia šių paslaugų reikšmė?

Kalbant paprastai, distribucija yra paskirstymas, krovinio pristatymas iš gamintojo arba sandėlio iki galutinio gavėjo. Distribucija gali reikšti ir pavienės siuntos pristatymą, ir kompleksinį logistikos paslaugų teikimą.

Vietiniai pervežimai

Vietinė distribucija yra pilnų / FTL arba dalinių / LTL krovinių pristatymas vietiniais maršrutais.

Distribucijos reikšmė daugeliui verslo subjektų yra labai didelė. Be pervežimų sunkiai įsivaizduojamas verslo sektorius, mat prekyba sustotų, daugelis pardavimų neįvyktų, prekės nepasiektų užsakovų. Ir tai tik dalis to, kur transportavimas yra nepamainomas. Pervežimai suteikia itin daug galimybių ir atveria galybę kelių plėtoti ryšius, verslą, vykdyti mainus, pirkti, parduoti. Turėti patikimą distribucijos paslaugų teikėją yra didelis privalumas. AD REM TRANSPORT ekspertai pasirūpins, kad vietiniai pervežimai būtų atliekami kruopščiai, operatyviai ir sklandžiai, krovinio pervežimo dokumentai sutvarkyti nepriekaištingai, o visas krovinių gabenimo organizavimas atliktas atsakingai ir profesionaliai.

Mūsų distribucijos paslaugos teikiamos ne tik Lietuvoje

Kiekvieną dieną po Latviją, Estiją, Lenkiją, Baltarusiją vykdomi krovinių pervežimai iš mūsų distribucinių sandėlių. O vietiniai krovinių pervežimai apima maršrutus po visą Lietuvą.

Smulkių krovinių pervežimai Lietuvoje

AD REM TRANSPORT profesionalų komanda pasirūpins, kad krovinys operatyviai ir saugiai pasiektų gavėją bet kuriame Lietuvos mieste. Nors pelnėme pripažinimą dėl nepriekaištingai organizuojamų krovinių pervežimų ir ekspedicijos tarptautiniais maršrutais, bet distribucija po Lietuvą taip pat užima reikšmingą vietą mūsų paslaugų visumoje.

Vietiniai krovinių pervežimai vykdomi visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Kėdainiai, Alytus, Varėna, Druskininkai, Marijampolė, Vilkaviškis, Šakiai, Jurbarkas, Tauragė, Šilutė, Šilalė, Gargždai, Kretinga, Neringa, Plungė, Mažeikiai, Skuodas, Telšiai, Palanga, Naujoji Akmenė, Joniškis, Radviliškis, Pakruojis, Pasvalys, Biržai, Rokiškis, Kupiškis, Zarasai, Visaginas, Vievis, Utena, Ukmergė, Anykščiai, Ignalina, Švenčionys, Švenčionėliai, Širvintos, Molėtai, Pabradė, Nemenčinė, Elektrėnai, Raseiniai, Rietavas, Lentvaris, Grigiškės, Birštonas, Prienai, Jonava, Kelmė, Tytuvėnai, Kaišiadorys, Kuršėnai ir kt.

Tiesa, reikia paminėti, jog atsižvelgiant į tai, kad esame įsikūrę Vilniuje, geriau, kad pasikrovimo arba iškrovimo taškai būtų būtent šiame mieste.

Krovinių pervežimai Vilniuje su AD REM TRANSPORT

Krovinių gabenimas Vilniuje sudaro didžiąją dalį vietinės distribucijos. Vertiname pavienius užsakymus, didelius projektus, tęstinį bendradarbiavimą. Užtikriname, jog krovinių pervežimas iš Vilniaus į kitus miestus Lietuvoje ar iš kitų Lietuvos miestų į Vilnių bus saugus, operatyvus ir preciziškai suplanuotas.

Pervežimų kainos Vilniuje yra patrauklios mūsų klientams. Distribucijos kaina priklausys nuo konkretaus maršruto ir krovinio ypatumų: svorio, gabaritų, papildomų sąlygų (pavyzdžiui, fiksuotas pasikrovimo arba pristatymo laikas) ar kita.

Jei reikalingas smulkių krovinių pervežimas Vilniuje, parinksime optimaliausią maršrutą, kad krovinys gavėją pasiektų sparčiai ir mažiausiomis sąnaudomis.

Smulkių krovinių pervežimo ypatumai

Siūlome dalinių krovinių pervežimą Vilniuje ir kituose miestuose Lietuvoje, siekdami maksimalios laiko ir kaštų optimizacijos.

Dalinio krovinio esmė ta, kad jis komplektuojamas transporto priemonėje drauge su kitais kroviniais. Paprastai jie surenkami iš skirtingų gavėjų, sandėlių ar kitų vietų ir pristatomi į galutinį tašką (be papildomų perkrovimų arba su perkrovimais). Užsakovams smulkių krovinių pervežimas naudingas tuo, jog leidžia nemažai sutaupyti – nereikia užsakyti visos transporto priemonės, nes keliaujant skirtingų užsakovų kroviniams išlaidos dalijamos.

Smulkūs kroviniai gali būti pristatyti iki muitinės terminalo arba vadovaujantis principu „nuo durų iki durų“.

Smulkių krovinių pervežimas paprastai vykdomas vilkikais, mikroautobusais, sunkvežimiais. Taip pat galime pervežti geležinkeliais.

Specifinių krovinių DISTRIBUCIJA

Priklausomai nuo krovinio ypatumų parenkame tinkamiausias transporto priemones. Vietinių krovinių gabenimas Lietuvoje paprastai vykdomas sausumos transportu.

Jei krovinys reikalauja specifinių sąlygų, galime pasiūlyti gabenimą šaldytuvais, galimas krovinių gabenimas automobiliu su hidrauliniu keltuvu (su liftu), su manipuliatoriumi. Jei reikalingas pervežimas transporto priemone su fiskaru, ji bus pagal specialų užsakymą.

AD REM TRANSPORT vietinis krovinių pervežimas apima sklandų, atsakingą ir operatyvų dalinių bei pilnų krovinių gabenimą, taip pat sunkiasvorių, nestandartinių, itin didelių, skystų, temperatūrinių, pavojingų (ADR) krovinių transportavimą.

Nors mūsų paslaugų spektras platus, kai kurių tipų krovinių nepervežame. Negalime gabenti 1 klasės ADR krovinių, negabaritinių krovinių sausumos keliais (tokių, kurie netelpa į standartinę vilkiko priekabą 13,6x2,45x2,7 m), taip pat tų, kuriems reikalingos platformos.

Kiek kainuoja krovinių distribucija po Lietuvą su AD REM TRANSPORT?

Vietinių pervežimų Lietuvoje kaina priklauso nuo tokių aspektų, kaip konkretus maršrutas, krovinio tipas, krovinio matmenys ir svoris. Atsižvelgiant į minėtus kriterijus kiekvienu atveju paskaičiuojama konkreti distribucijos paslaugų kaina.

Tiesa, numatytas fiksuotas krovinio paėmimo ar pristatymo laikas turi įtakos paslaugų kainos augimui.

Kodėl verta bendradarbiauti su AD REM TRANSPORT?

 • Strategiškai palanki geografinė padėtis, kad kroviniai po Lietuvą būtų gabenami optimaliai. Šalia Vilniaus oro uosto, aplinkkeliai Vilniaus mieste, autostrados ir greitkeliai į kitus Lietuvos miestus, įmonei priklauso geležinkelio atšaka.
 • Vietiniai smulkių krovinių pervežimai Lietuvoje (Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose miestuose).
 • Krovinių pervežimas Vilniuje ir kiti vietiniai krovinių pervežimai Lietuvoje (daugiau informacijos https://www.vtranzitas.lt/lt/vietiniai-pervezimai/vietiniai-kroviniu-pervezimai-lietuvoje) yra vykdomi įvairių dydžių ir komplektacijos naujais krovininiais automobiliais (galime gabenti laisvai cirkuliuojančius, tranzitinius, dalinius, pilnus, nestandartinius, reikalaujančius temperatūrinio režimo bei smulkius krovinius).
 • Papildomai siūlome distribucinių ir muitinės sandėlių paslaugas (pirmos 24 val. nemokamos).
 • Mūsų transportu gabenamų prekių transportavimas yra apdraustas civiliniu draudimu.
 • Siūlome pasinaudoti papildoma krovinių draudimo paslauga.
 • Galime pasirūpinti, kad visi dokumentai (sutartis, važtaraštis, muitinės dokumentai ar kiti) būtų sutvarkyti nepriekaištingai.
 • Sklandų užsakymų įvykdymą garantuoja įdiegta kompiuterinė transporto valdymo ir komunikacijos sistema bei specializuota distribucijos informacinė sistema.

Susisiekite su dalinių krovinių pervežimo jūra atstovu: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Domina krovinių distribucija vidaus maršrutais? Susisiekite su vietinių krovinių distribucijos atstovu: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Susisiekite su krovinių pervežimo Vilniuje atstovu: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Aplankykite UAB VILNIAUS TRANZITAS pagrindinę svetainę: www.vtranzitas.lt

Susisiekite su muitinės tarpininkais: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
 • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

  ...
Privalumai
 • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

  ...
Kryptys
 • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

  ...