Gyvūnų gabenimas oro transportu

Gyvūnų gabenimas oru yra viena iš įdomiausių AD REM TRANSPORT veiklos sričių, kuriai yra skiriama išties daug dėmesio. Šią paslaugą renkasi tie klientai, kuriems rūpi, kad jų augintinis kelionės oru metu būtų apsuptas dėmesingo aptarnaujančio personalo bei patirtų kuo mažiau streso. Ši paslauga teikiama tik gabenant gyvūnus iš Lietuvos.     

Žemiau pateikti atsakymai į klausimus, kurie dažniausiai yra užduodami klientų, besirengiančių skraidinti savo augintinius lėktuvu:


- Kas svarbiausia planuojant gyvūnų gabenimą oru?

 • Svarbiausia, kad į pasirinktą šalį skristų tų aviakompanijų lėktuvai, su kuriomis AD REM TRANSPORT bendradarbiauja. Gyvūnėlis pradeda ir baigia skrydį tos pačios aviakompanijos vykdomais reisais;
 • Skrydžių kryptys – po visą pasaulį: JAV, ES ir NVS šalys, Pietryčių Azija. Gyvūnėlis, atvežtas į AD REM biurą Vilniuje, Metalo gatvėje, saugiai pasieks oro uostą ir bus patalpintas į lėktuvą, skrendantį į jūsų pageidaujamą vietą.

- Kas lemia gyvūno gabenimo kainą?

 • Gyvūnų gabenimo kainą lemia kelionės kryptis. Kartais nedideliu atstumu pergabenti augintinį kainuoja brangiau nei į tolimas šalis. Be to, kaina priklauso nuo avialinijų, pakeliui suteikiamo serviso, nuo gyvūno narvo dydžio bei jos svorio. Taigi jei skrydis su persėdimu ar nakvyne, prisideda papildomos išlaidos (gyvūnėliai nakvoja ir ilsisi viešbučiuose, yra pavedžiojami, ramiai paėda, išsituština ir pan.). Nakvynė gyvūnų viešbutyje gali kainuoti 30-80 EUR. Tarpiniuose oro uostuose gyvūnėliais rūpinasi specialiai apmokytas personalas.

- Kokie specialūs reikalavimai yra taikomi gabenamo gyvūno dėžei?

 • Svarbu, kad ji būtų pakankamai erdvi: gyvūnas galėtų atsistoti, apsisukti, pamankštinti kojas. Į dėžę įdedama sauso ėdalo, šviežio vandens dubenėlis arba gertuvėlė.

- Nuo ko pradėti gyvūno savininkui, panorusiam pasinaudoti AD REM TRANSPORT teikiamomis paslaugomis?

 • Pirmiausia, apsilankyti su augintiniu veterinarijos gydykloje. Atlikę visus reikalingus skiepus ir gavę pasiutligės skiepo testą, turi neužmiršti ir apie poodinę mikroschemą. Jeigu gabenama ne į ES šalis, dar prireiks specialaus veterinarinio sertifikato;
 • Vėliau, kreiptis į AD REM TRANSPORT oro krovinių skyriaus darbuotoją bei su juo suderinti tikslią gyvūnėlio skrydžio datą.

- Ar ilgai užtrunka pasirengimas kelionei?

 • Jei veterinariniai gyvūnėlio dokumentai parengti, suorganizuoti skrydį galima per savaitę. Svarbu, kad lėktuve būtų vietos ir dar svarbiau, kad sulauktume gavėjo patvirtinimo, jog priims gyvūną.

- Kiek kainuoja gyvūnų gabenimas oro transportu?

 • Skraidinimo kaina priklauso nuo oro uosto, į kurį siunčiamas gyvūnėlis, narvelio matmenų bei narvelio su gyvūnu bendro svorio. Kainos prasideda nuo 400€.

Susisiekite su mumis: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
 • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

  ...
Privalumai
 • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

  ...
Kryptys
 • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

  ...