Krovinių pervežimas geležinkeliais

Krovinių gabenimas geležinkeliu – vienas seniausių transporto rūšių. Savo aktualumo vežant didelius ir sunkius krovinius jis nepraranda ir šiandien, nes tai viena pigiausių ir ekologiškiausių transporto rūšių. Krovinių pervežimas geležinkeliais leidžia vežti krovinius dideliais atstumais, bei užtikrina ne tik ypač palankią kainą, bet ir krovinio saugumą, nepriklausomybę nuo transporto eilių ir žmogiškųjų veiksnių, o paslaugos kainų ir pervežimo galimybių nekoreguoja metų laikas.

Krovininiai traukiniai, dėl savo keliamosios galios, gali pervežti ypač dideles krovinių apimtis. Pasirinkus juos, vieno reiso metu galima gabenti kur kas daugiau nei kitomis transporto priemonėmis. Pervežimai geležinkelio transportu taip pat yra puikus pasirinkimas negabaritinių ir neatitinkančių techninių pakrovos sąlygų krovinių pervežimo atvejais, ypač kai kitu transportu sausumos keliais juos gabenti būna neekonomiška ir sudėtinga.

Traukiniai greitai įveikia didelius atstumus, todėl pasirinkus krovinių geležinkeliu transportą galite būti ramūs, kad Jūsų krovinys savo galutinį tikslą pasieks saugiai, numatytu laiku ir nesugadintas. Toks krovinių vežimo organizavimas leidžia tiksliau prognozuoti krovinio atvykimo laiką.

Ilgametė patirtis, dirbant su klientams iš įvairių pramonės sričių leidžia mums pasiūlyti geriausias sąlygas ir kliento reikalavimus atitinkančius sprendimus tarp kurių krovinių ekspedijavimas geležinkelio transportu (ypač svarbus gabenant krovinius į arba iš Rusijos, NVS valstybių ir ES), vagonų ir konteinerių judėjimo kontrolė ar netgi fizinės sukarintos palydos organizavimas kai to reikalauja vežamo krovinio specifika.

AD REM GROUP rūpinasi, kad krovinių gabenimas geležinkeliais vyktų sklandžiai ir profesionaliai. Rūpestis prasideda nuo mažų, bet reikšmingų detalių, tokių kaip profesionalios krovos paslaugos ir tinkamo krovinių, svorio, etikečių (įskaitant pavojingų prekių žymėjimą) paskirstymas, kuris užtikrina reikiamą apsaugą ir atsekamumą, viso transportavimo metu. Tai taip pat apima krovinių sandėliavimą ir paruošimą tolesniam gabenimui, dokumentų tvarkymą ir viso pervežimo proceso organizavimą.

Aukščiausių standartų negalėtume užtikrinti be plataus mūsų partnerių rato, kurį sudaro krovinių pervežimo įmonės tiesioginės sutartys su AB „Lietuvos geležinkeliai“, Latvijos geležinkeliais (VAS „Latvijas dzelzcelš“) bei didelis agentų ir partnerių tinklas ES, NVS, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane, Vidurinėje Azijoje ir Baltijos šalyse.

Tokia plati veiklos geografija ir mūsų darbuotojai, puikiai kalbantys užsienio kalbomis, leidžia pasiūlyti klientams patrauklias pervežimo paslaugų kainas ir gerą aptarnavimą. Mes esame pasirengę užtikrinti sėkmingą mums patikėto krovinio gabenimą "nuo durų iki durų“, net jei tai reiškia, kad reikės suorganizuoti kombinuotą (kelių, jūrų ar oro) transportą.

Klientai mus renkasi nes žino, kad esame lyderiai krovinių gabenimo geležinkeliu srityje. Mūsų kompanijai pranašumus suteikia nuosavas importo – eksporto terminalas bei muitinės terminalas, į jį ateinanti geležinkelio atšaka, muitinės sandėliai šalia Vilniaus tarptautinio oro uosto ir muitinės tarpininkų paslaugos. Taip sutaupomas krovinių pakrovimo/iškrovimo laikas, o visas paslaugas, kurių reikia greitam ir sklandžiam krovinių pristatymui mūsų klientai gauna iš vienų rankų.

AD REM GROUP teikiamos paslaugos:

 • Pilnų krovinių pervežimas geležinkeliais (ES, Baltijos šalys, NVS, Vidurinė Azija);
 • Multimodaliniai gabenimai (įmonės teritoriją pasiekianti geležinkelio atšaka, muitinės sandėliai, importo – eksporto terminalas, muitinės tarpininkų paslaugos);
 • Negabaritinių ir neatitinkančių techninių pakrovos sąlygų krovinių pervežimas ir suderinimas su geležinkeliais;
 • Krovinių sandėliavimas ir paruošimas tolesniam gabenimui;
 • Šių krovinių dokumentų tvarkymas;
 • Krovinių, gabenamų į Vakarų Europą perkrovimas iš siaurų į plačių bėgių universalius vagonus (ir atvirkščiai);
 • Krovinių perkrovimas iš krovininių automobilių bei jūrinių konteinerių į vagonus (ir atvirkščiai);
 • Klientų atstovavimas Vilniaus ir Klaipėdos miestų geležinkelio stotyse;
 • Papildomas krovinių draudimas;
 • Krovinių ekspedijavimas;
 • Vagonų ir konteinerių judėjimo kontrolė;
 • Fizinės sukarintos palydos organizavimas;
 • Konsultavimas krovinių gabenimo geležinkelio transportu klausimais;
 • Muitinės tarpininkavimas: Vilniuje, Klaipėdoje;
 • Krovinių ekspedijavimo paslaugos.

Turite klausimų ar norite pasitarti apie geriausius sprendimus Jūsų kroviniui? Susisiekite su mumis ir patyrę mūsų specialistai suteiks Jums išsamią informaciją apie krovinių gabenimo geležinkelių transportu paslaugas: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
 • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

  ...
Privalumai
 • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

  ...
Kryptys
 • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

  ...