Krovinių pervežimas: iš Vokietijos, į Vokietiją

Dalinių krovinių transportavimas (LTL):

Terminalai Vokietijoje: Nurnberg, Hamburg, Kassel;

Krovinių surinkimas per terminalą: kasdien

Surinkimas tiesioginiu automobiliu: antradieniais-penktadieniais

Krovinių gabenimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Vokietiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos.
Krovinių pervežimas keliais vykdomas į šiuos miestus: Berlinas (Berlin), Fulda (Fulda), Hamburgas (Hamburg), Frakfurtas (Frankfurt), Stutgartas (Stuttgart), Ulmas (Ulm), Hanoveris (Hannover), Leipcigas (Leipzig), Margurgas (Marburg), Dresdenas (Dresden), Miunchenas (Munchen), Bremenas (Bremen), Hofas (Hof), Erfurtas (Erfurt), Kemptenas (Kempten), Koblenzas (Koblenz), Paderbornas (Paderborn), Niurnbergas (Nurnberg), Kaselis (Kassel).
Krovinių vežimas, ekspedijavimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ar muitinės terminalus.
AD REM Transport krovinių gabenimas sausumos transportu (sunkvežimiais (fūra), tentais, autotransportu) vykdomas visame Europos žemyne.

Išvykimas iš terminalo Vokietijoje: penktadieniais, galimi išvykimai antradieniais

Transportavimo trukmė: Vokietija - Lietuva iki 3-5 dienų.

Distribucija: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje.

Smulkių ir dalinių krovinių gabenimas iš Vokietijos. Kroviniai surenkami iš visų Vokietijos regionų kiekvieną dieną. Vokietijoje turime kelis terminalus – Nurnberg, Hamburg, Kassel. Iš Vokietijos išvykstame antradienį/penktadienį.  Krovinių gabenimas iš Vokietijos iki Lietuvos užtrunka 3 – 5 d., iki Latvijos / Estijos – 6 - 7 d. Taip pat vežame pavojingus krovinius (ADR), o klientui pageidaujant galime pasiūlyti ir papildomą vežamų krovinių draudimą (pilnai vertei). Atliekame gabenamų krovinių išmuitinimą, konsultuojame muitinės tarpininkavimo ir visais krovinių pervežimo klausimais. Taip pat vykdomi reguliarūs krovinių pervežimai į Vokietiją, išvykstame iš Vilniaus terminalo kiekvieną penktadienį.

Susisiekite su mumis: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
  • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

    ...
Privalumai
  • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

    ...
Kryptys
  • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

    ...