Krovinių pervežimas: iš Italijos, į Italiją

Dalinių krovinių transportavimas (LTL):

Terminalai: Milanas, Vicenza, Modena, Prato, Ankona

Krovinių surinkimas per terminalus: kiekvieną dieną

Krovinių surinkimas tiesiai su mašina: antradieniais-penktadieniais

Krovinių gabenimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Italiją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Čekijos, Austrijos.
Krovinių pervežimas keliais vykdomas į šiuos miestus: Milanas (Milano), Vicenza (Vicenza), Florencija (Firenze), Arecas (Arezo), Bolonija (Bologna), Modena (Modena), Venecija (Venezia), Paduja (Padova), Parma (Parma), Pjacenza (Piacenza), Verona (Verona), Pratas (Prato), Bergamas (Bergamo), Bresa (Brescia).
Krovinių vežimas, ekspedijavimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ar muitinės terminalus.
AD REM Transport krovinių gabenimas sausumos transportu (sunkvežimiais (fūra), tentais, autotransportu) vykdomas visame Europos žemyne.

Išvykimai iš Italijos terminalo: antradieniais ir penktadieniais iš Milano, Vicenza, Modena. Penktadienį is Prato ir Ankona.

Tranzito laikas:

 • Italija — Lietuva (Vilnius) iki 5 dienų
 • Italija — Latvija, Estija iki 6 dienų
 • Italija — Suomija, Švedija iki 7 dienų

Distribucija Lietuvoje: Vilniuje - tą pačią dieną po mašinos atvykimo, kiti Lietuvos miestai - kitą dieną po mašinos atvykimo

Papildomos paslaugos:

Motociklų transportavimas: išvykimas iš Lietuvos kiekvieną penktadienį ir atvykimas į Italiją trečiadienį / ketvirtadienį. Dažniausiai motociklai vežami i Milano terminalus Bregnano ar Fino Mornasco (ypatingai patogus ir netolimas susisiekimas nuo oro uosto iki terminalo). Esant poreikiui galime pasiūlyti ir motociklo transportavimui skirtus padėklus bei papildomą draudimą.

Susisiekite su mumis: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
 • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

  ...
Privalumai
 • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

  ...
Kryptys
 • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

  ...