Krovinių pervežimas: iš Bulgarijos, į Bulgariją

Dalinių krovinių transportavimas: Bulgarija (LTL):

Terminalas Bulgarijoje: Sofia

Krovinių surinkimas: kiekvieną dieną

Išvykimas iš Bulgarijos terminalų: penktadieniais/šeštadieniais.

Krovinių gabenimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Bulgariją vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Slovakijos, Vengrijos, Serbijos.
Krovinių pervežimas keliais vykdomas į šiuos miestus: Sofija (Sofia), Plovdiv, Haskovo, Varna, Burgas, Ruse, Boteovgrad, Stara Zagora, Dimitrovgrad, Shumen, Kazarnlak, Pleven, Gabrovo.
Krovinių vežimas, ekspedijavimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ar muitinės terminalus.
AD REM Transport krovinių gabenimas sausumos transportu (sunkvežimiais (fūra), tentais, autotransportu) vykdomas visame Europos žemyne.

Smulkių ir dalinių krovinių  gabenimas iš Bulgarijos. Labai gerai  išvystyta distribucija Bulgarijoje: kroviniai surenkami iš bet kurios Bulgarijos vietovės kiekvieną dieną. Pagrindinis terminalas Bulgarijoje - Sofijoje. Iš Bulgarijos išvykstame  penktadienį/šeštadienį.  Krovinių gabenimas iš Bulgarijos  iki Lietuvos užtrunka 5 d., iki Latvijos / Estijos – 6 d., o iki Baltarusijos 8 d. Taip pat vežame pavojingus krovinius (ADR), o klientui pageidaujant galime pasiūlyti ir papildomą vežamų krovinių draudimą (pilnai vertei). Atliekame gabenamų krovinių išmuitinimą, konsultuojame muitinės tarpininkavimo ir visais krovinių pervežimo klausimais. Taip pat vykdomi reguliarūs krovinių pervežimai į Bulgariją, išvykstame iš Vilniaus terminalo kiekvieną penktadienį.

Pilnų krovinių transportavimas (FTL):

Išvykimas: kiekvieną dieną

Automobilių talpa: 90-100 cbm

Susisiekite su mumis: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
  • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

    ...
Privalumai
  • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

    ...
Kryptys
  • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

    ...