Diplomatinių krovinių tarptautinis gabenimas

Su AD REM TRANSPORT MOVERS komanda, turinčią neprilygstamą patirtį dirbant su diplomatiniais kroviniais, mūsų klientai gali tikėtis aukščiausios kokybės paslaugų bet kuriuo metu. Nesvarbu ar tai yra persikėlimas į naują gyvenamąją vietą Lietuvoje, ar tarptautinis perkraustymas, klientai gali būti tikri, kad jų daiktų gabenimas visada bus atliekamas pagal aukščiausius standartus ir su nepriekaištinga priežiūra. Mūsų tikslas yra užtikrinti greitą ir patogią perkraustymo paslaugą, kiekvieną kartą.

Jau dvidešimtus metus UAB „AD REM TRANSPORT“ įmonės skyrius „AD REM TRANSPORT Movers“ teikia perkraustymo paslaugas visose pasaulio valstybėse. Įmonės profesionalų komanda, organizaciniai sugebėjimai ir bendradarbiavimas su partneriais leidžia teikti aukščiausios kokybės aptarnavimą. 2006 m. įmonė pirmą kartą laimėjo Užsienio reikalų ministerijos organizuotą konkursą diplomatinių krovinių pervežimas iš Lietuvos į LR atstovybes ir atgal, o šiuo metu teikia jau ketvirto laimėto konkurso diplomatinių krovinių tarptautinis gabenimas paslaugas. Mes esame ne tik ekspeditoriai, kurie atlieka tik krovinių gabenimą keturiomis transporto rūšimis: oru, jūra, keliais ir geležinkeliu, bet ir logistikos įmonė, ieškanti optimaliausio tarptautinio kraustymo paslaugos sprendimo.

Šiuo metu įmonė perkrausto Lietuvos diplomatus, asmenis dirbančius užsienyje, o taip pat užsienio ambasadų, atstovybių darbuotojus su šeimomis dirbančius Lietuvoje. Pastaruoju laiku MOVERS skyrius orientuojasi į darbus Belgijos sostinėje Briuselyje ir šiame mieste jau įkurta įmonės atstovybė.

Iš tiesų kiekvienas daiktas turi savo specialius perkraustymo reikalavimus, todėl įmonė atlieka ir konsultavimo paslaugas besidomintiems: kaip reikėtų įpakuoti daiktus, kiek truks persikraustymo procesas, padeda įvertinti gabenamų daiktų apimtį, pasirinkti tinkamą transporto rūšį saugiam ir savalaikiam diplomatinių krovinių tarptautiniam gabenimui.

Kokybė – sėkmės garantas

Įmonės vadovų pozicija — turėti etatinius darbuotojus, kurie išliktų ne tik lojalūs, bet ir sudarytų reprezentatyvų įmonės įvaizdį, todėl žvelgiama ne tik į darbo jėgą, bet ir į estetinę išvaizdą, medžiagų ir pakavimo technologijų išmanymą bei kalbų žinojimą. Toks požiūris leidžia užtikrinti kokybišką pervežimą.

Dažniausiai klientai mūsų įmonę pasirenka sužinoję iš jau esamų klientų, kurie apie darbuotojų profesionalumą, kompetenciją ir įmonės patikimumą pasidalina su kitais. Tiesa, valstybiniuose konkursuose svarbiausia – kaina, bet įmonė į kainos sąvoką žvelgia plačiau. Žema kaina neužtikrina gero aptarnavimo. Taip, kaina yra labai svarbi, bet reikia įvertinti, kad įmonė veiklą vykdo jau daugiau nei dvidešimt metų, kad turime ISO tarptautinius pažymėjimus, esame asociacijų nariai, todėl branginame savo vardą.

AD REM TRANSPORT MOVERS yra kokybės ir saugumo garantas tarptautiniame kraustyme, esame pasiruošę vežti viską, ko norės užsakovai - nėra jokių ribų, įmonė susitvarkys su bet kokia užduotimi.

AD REM TRANSPORT MOVERS teikiamos paslaugos:

 • Diplomatiniai kroviniai — jų profesionalus pakavimas, pristatymas nuo durų iki durų;
 • Asmeninių daiktų tarptautinis perkraustymas į / iš Lietuvos;
 • Parodų tarptautinis gabenimas;
 • Itin didelės vertės eksponatų tarptautinis gabenimas;
 • Muzikos instrumentų tarptautinis pervežimas;
 • Antikvarinių daiktų gabenimas;
 • Krovinių pakavimas, pakrovimas;
 • Specialios medžiagos pakavimui;
 • Nestandartinio dydžio daiktams, pavyzdžiui kaip parodų eksponatams pervežimas, gaminame medines dėžes pagal Jūsų asmeninius poreikius ir pageidavimus;
 • Daiktų saugojimas šildomuose sandėliuose Vilniuje;
 • Nemokamai konsultuojame visais perkraustymo į užsienį paslaugos klausimais — dėl tinkamų pakavimo priemonių parinkimo, dokumentų rengimo muitinės procedūroms, krovinio papildomo draudimo, užsakymo įvykdymo trukmės ir t.t;
 • Visada rekomenduojame naudotis visomis paslaugomis iš vienų rankų (pilnas perkraustymo paslaugos paketas), bet esant poreikiui, galime teikti kiekvieną paslaugą atskirai (tik supakavimą, tik daiktų užnešimą/nunešimą, tik pervežimą ar kita).

Susisiekite su mumis: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
 • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

  ...
Privalumai
 • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

  ...
Kryptys
 • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

  ...