Krovinių pervežimo kainos

Krovinių pervežimo kainos skaičiuojamos kiekvienam kroviniui individualiai – taip AD REM TRANSPORT užtikrina, kad bus pateikta geriausia kaina Jūsų planuojamam pervežimui. Žemiau pateikiame informaciją, kaip kainos yra skaičiuojamos kiekvienai logistikos paslaugai atskirai.

 • Auto transportu (keliais) - tarptautinių pervežimų kainos daliniams kroviniams keliais tiek Europoje, tiek NVS šalyse yra skaičiuojamos atsižvelgiant į krovinio išorinės pakuotės matmenis, krovinio svorį, maršrutą. Krovinio transportavimo kainai taip pat turi įtakos, jei planuojate vežti pavojingą (ADR) krovinį. Pavojingų krovinių gabenimo kaina dažniausiai būna didesnė >10%, nei transportuojant nepavojingą krovinį.
 • Jūrų transportu: kainos krovinių gabenimo jūra priklauso nuo pasirinkto gabenimo tipo – pilnam konteineriui arba daliniam kroviniui. Jūrinių konteinerių gabenimo kainos kinta kiekvieną mėnesį, todėl visada atkreipkite dėmesį iki kada pateiktas pasiūlymas galioja. Plukdant dalinį krovinį jūra yra labai svarbu žinoti krovinio matmenis, svorį ar tai yra štabeliuojamas krovinys. Dalinių krovinių plukdymui yra taikomas šis tūrio ir svorio santykis: 1cbm=1000kg.
 • Oro transportu: krovinių skraidinimo oro transportu įkainiai priklauso nuo gabenamo maršruto, krovinio matmenų, svorio (oro kroviniams yra taikomas šis tūrio ir svorio santykis: 1cbm=167kg). Taip pat skraidinimo kainai turi įtakos, jeigu tai yra pavojingas krovinys arba krovinio viduje yra siunčiamos ir baterijos – tuomet būtinai paminėkite siųsdami užklausą.
 • Gyvūnų skraidinimui: gyvūnų skraidinimo lėktuvu kaina priklauso nuo narvelio matmenų bei gyvūno su narveliu svorio. Labai svarbu, kad narvelyje gyvūnas jaustųsi tikrai patogiai ir narvelis atitiktų visus avialinijų keliamus reikalavimus. Gyvūno skraidinimo kaina (skaičiuojant pačiam mažiausiam narveliui) prasideda nuo 300 EUR.
 • Krovinių pervežimui Lietuvoje – krovinių pervežimas Lietuvoje kainos yra skaičiuojamos atsižvelgiant nuo krovinio matmenų, svorio, maršruto. Su klientais, kuriems vykdome reguliarius pervežimus, galime sutarti įkainius (kainų skaičiuokles) pagal kuriuos būtų vykdomi pervežimai.

Susisiekite su mumis Vilniuje: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
 • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

  ...
Privalumai
 • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

  ...
Kryptys
 • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

  ...