Krovinių pervežimas Klaipėdoje — Ad Rem LEZ

Kuo išskirtinis Klaipėdos uostas?

Vienintelis Lietuvos krovininis jūrų uostas yra, dėl unikalios savo geografinės padėties, neužšąlantis Klaipėdos uostas. Tai tiltas tarp NVS bei Azijos regiono šalių ir Europos Sąjungos, į kurį kasdien atplaukia kroviniai iš visų pramonės šakų.

Klaipėdos uostas yra lyderis tarp Pabaltijo uostų, pasiekiantis daugiau kaip 36 mln.t. krovinių apyvartą kasmet. Iš jų apie 40 procentų sudaro tranzitiniai kroviniai, kurie iš Europos Sąjungos per Klaipėdą keliauja į Baltarusiją, Rusiją, Ukrainą, Kazachstaną ir kitas NVS šalis.

Vienas krovinio gabenimo būdų Klaipėdos uoste yra intermodaliniai pervežimai. Tai krovinių transportavimo būdas, kai krovinių gabenimui tarp skirtingų šalių panaudojamos kelios transporto rūšys, pvz., jūrų ir kelių, oro ir geležinkelių transportas ir kitos kombinacijos, tačiau krovinio gabenimu rūpinasi viena įmonė. Multimodalinis transportavimas padeda sumažinti krovinio gabenimo kaštus, ypač kai transportuojami didelės apimties ir maksimalaus svorio kroviniai. Taip pat jis pasirenkamas ir tada kai krovinio pristatymas viena transporto rūšimi yra neįmanomas arba reikalauja labai daug laiko ir kaštų.

AD REM Group, siekdama kokybiškai aptarnauti jūros keliais gabenamus krovinius, 2007 m. Klaipėdos Laisvojoje Ekonominėje Zonoje įsteigė logistikos terminalą, muitinės sandėlius - AD REM LEZ. Tam kad būtų pasiekiamas maksimaliausias gabenimo efektyvumas ir ekonomiškumas, Jūsų krovinius mes galime vežti visomis transporto rūšimis, nuo vieno padėklo iki pilno konteinerio ar pilnai pakrauto automobilio. Taip pat galime priimti į sandėlį iškrauti konteineriu ar vilkiku atvykusius krovinius, suformuoti mažas siuntas ir paskirstyti galutiniams prekių gavėjams Baltijos, Skandinavijos ar kitose Europos šalyse. Visa tai, kad gautumėte tą paslaugą, kuri aktualiausia Jums.

Suderinta jūrų ir sausumos transporto veikla, Laisvoji ekonominė zona (LEZ), ES trumpųjų nuotolių laivybos tinklas, plataus spektro logistikos ir pramonės įmonių veikla, užtikrina intermodalinio transporto veiklą ir efektyvumą. Intermodaliniai pervežimai ypač suaktyvėjo įgyvendinus vieną sėkmingiausių projektų — paleidus konteinerinį-kontreilerinį traukinį „Vikingas“, jungiantį Baltijos ir Juodosios jūrų regionų rinkas nuo Klaipėdos per Minską, Kijevą iki Odesos bei Iljičiovsko uostų. Jo dėka klientai gali savo krovinius nugabenti greičiau ir saugiau nei bet kada iki tol.

Krovinių pervežimas Klaipėdoje neapsiriboja nei krovinių, nei jų gabenimo rūšimis. Čia dažniausiai mūsų girdimas klausimas yra kokia bus pristatymo kaina. Tai nestebina, juk dažno krovinio pelningumą ir nuostolį lemia geriausios logistikos sąlygos. Mes siūlome palankiausias logistikos kainas, kurios susideda iš kelių pagrindinių sudedamųjų dalių. Pirmiausia tai krovinio specifikacijos - svoris, ilgis/plotis/aukštis. Tada paėmimo ir pristatymo adresai, o galiausiai transporto rūšis, kurią tenka arba pasirenkama naudoti. Kainą įtakoti gali ir kiti parametrai, tokie kaip: pavojingumo klasė (ADR), temperatūrinis režimas, gabenimo laikas. Tačiau nesvarbu koks bebūtų Jūsų krovinys - negabaritinis, skystas, birus ar pavojingas – mes užtikrinsime aukščiausius standartus atitinkančias pristatymo sąlygas ir saugų jo pristatymą į Jūsų numatytą vietą.

Tam, kad galėtume operatyviai reaguoti į besikeičiančius klientų poreikius, mes palaikome glaudų bendradarbiavimą su pasauliniais konteinerių linijų atstovais ir kitomis uosto kompanijomis. Taip esame tikri, kad galėsime pasiūlyti visas Jums reikalingas transporto paslaugas bei užtikrinsime patrauklias bendradarbiavimo kainas.

AD REM LEZ transporto paslaugos Klaipėdos uoste:

Jei turite klausimų arba norite sulaukti specialisto patarimo, susisiekite su mumis Klaipėdoje: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Taip pat galime Jums pasiūlyti krovinių pervežimo paslaugas Vilniuje. Susisiekite su mumis: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

 

 

 

Narystės ir apdovanojimai
  • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

    ...
Privalumai
  • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

    ...
Kryptys
  • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

    ...