AD REM TRANSPORT - krovinių pervežimas ir tarptautinis ekspedijavimas

KROVINIŲ PERVEŽIMAS IR TARPTAUTINIS EKSPEDIJAVIMAS - pagrindinė AD REM TRANSPORT veikla.

AD REM TRANSPORT komandą sudaro šios srities profesionalai, dėl to mes savo klientams siūlome ne tik greitą ir kokybišką krovinių transportavimo servisą, bet ir teikiame nemokamas konsultacijas su jų transportavimu susijusiais klausimais.

AD REM TRANSPORT priklauso tarptautinėms ir Lietuvos ekspeditorių bei vežėjų asociacijoms – FIATA, IATA, LINEKA, LINAVA, Lietuvos Logistikos Asociacija.

AD REM TRANSPORT yra vienų iš didžiausių agentų tinklų pasaulyje (WCA, ALG) nariai. Dėka narystės šiose organizacijose mes savo klientams galime pasiūlyti servisą iš daugelio pasaulio šalių.

Teikiamos paslaugos:

Krovinių pervežimas ir ekspedijavimas iš / į: Jungtinę KaralystęAiriją, Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Austriją, Prancūziją, Ispaniją, Portugaliją, Italiją, Švediją, Daniją, Norvegiją, Suomiją, Kroatiją, Serbiją, Makedoniją, Graikiją, Turkiją, Bulgariją, Rumuniją, Slovėniją, Rusiją, Ukrainą, Kazachstaną, Kirgiziją, Uzbekistaną, Turkmėnistaną, Armėniją, Gruziją, Azerbaidžaną, Baltarusiją, Lenkiją, Lietuvą, Latviją, Estiją ir kitas šalis.

Susisiekite su mumis: KONTAKTAI, UŽKLAUSOS FORMA

VEŽĖJAMS
Narystės ir apdovanojimai
  • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

    ...
Privalumai
  • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

    ...
Kryptys
  • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

    ...