Biuro perkraustymas

AD REM TRANSPORT MOVERS – tai virš dvidešimt metų patirtį turinti profesionalų komanda, kuri organizuoja ir užsiima plataus spektro kraustymo paslaugomis. Viena iš jų – biuro perkraustymas (ofiso, įmonių perkraustymas). Organizuojant tokį svarbų procesą kaip biuro perkraustymas svarbu yra sėkmingas ir tikslingas planavimas bei kokybiškas kraustymo darbų atlikimas. Ilgametės patirties dėka AD REM TRANSPORT MOVERS gali pasiūlyti būtent tai – aukščiausios kokybės aptarnavimą, greitą ir saugų transportavimą. Taip pat didelės praktinės patirties dėka mūsų darbuotojų profesionalų kolektyvas geba efektyviai ir greitai spręsti nestandartinio dydžio krovinių gabenimo klausimus – pagal Jūsų pageidavimą ir poreikius gaminame nestandartinio dydžio dėžes, kruopščiai supakuojame kiekvieną transportuoti numatytą objektą ir išdėstome transporto priemonėje taip, kad net gabenamas ilgiausius atstumus jis išliks visiškai nepažeistas. Biuro perkraustymas – atsakingas procesas, kurį tinkamai atlikti gali profesionalai.

AD REM TRANSPORT MOVERS yra aukštai vertinami Lietuvoje kaip specializuoti sunkių, negabaritinių daiktų gabenimo profesionalai, tačiau taip pat turime ir didelį pripažinimą tarptautinėje rinkoje. Visame pasaulyje esame pripažinti kokybę, greitį ir saugumą garantuojanti įmonė. Patirtis ir nuolatinis tobulėjimas leidžia užtikrinti, kad Jūsų biuro (ofiso) perkraustymas vyks greitai, saugiai ir sutaupys Jūsų išlaidas bei laiką. Mes užtikriname organizuotą ir atsakingą pervežimą už prieinamą kainą tuo pačiu nė kiek nemažindami paslaugos kokybės. Mūsų specialistai pasirūpins, kad biuro perkraustymas vyktų be problemų, streso ar papildomų rūpesčių.

Ofiso perkraustymas su AD REM TRANSPORT MOVERS:

 • Atliekama biuro / ofiso patalpų apžiūra ir pateikiama tiksli įmonės perkraustymo paslaugų kaina;
 • Planuojamas pervežimo grafikas taip, kad paslauga būtų suteikta kuo greičiau ir persikraustymas būtų užbaigtas per trumpą, Jums priimtiną laiką;
 • Pakuojami pervežami biuro ar ofiso patalpų baldai, prietaisai, elektronika ir kita;
 • Išardomi ir vėl surenkami biuro ar ofiso patalpų baldai (pagal Jūsų poreikį ir nuožiūrą);
 • Tai greitas, aukštos kokybės ir saugus biuro perkraustymas, kuris išlaisvins Jus nuo bet kokių su tuo susijusių rūpesčių;
 • Greitas veikimas, kuris sumažins Jūsų įmonės laikiną nedarbo laiką iki minimalaus;
 • Užtikrinamas jautrių elektronikos ar kitų daiktų saugus supakavimas ir perkraustymas.

Turime patirties perkraustant fabriko, gamybines, laboratorines patalpas su visa joje esančia įrangą. Atliekame gamybinių įrenginių išmontavimą ir sumontavimą bei pajungimą naujoje jų darbo vietoje. Įmonių perkraustymas vyks sklandžiai, kai tuo rūpinsis profesionalai.

Susisiekite su mumis: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
 • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

  ...
Privalumai
 • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

  ...
Kryptys
 • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

  ...