Perkraustymo paslaugos

Perkraustymas reikalauja žinių, patirties, kompetencijų. Teikdami perkraustymo paslaugas susiduriame su pačiais įvairiausiais iššūkiais, siekdami maksimaliai apsaugoti klientų daiktus. Kiekvienam iš Jūsų užtikriname atsakomybę ir profesionalumą.

Jei Jums aktualios tarptautinio perkraustymo paslaugos, vietinis tarpmiestinis perkraustymas, diplomatinių krovinių gabenimas, asmeninių daiktų ar įmonių perkraustymas, biuro inventoriaus, nestandartinių įrenginių, parodų eksponatų, baldų perkraustymas, laboratorinės technikos pervežimas, tai AD REM TRANSPORT padalinio AD REM TRANSPORT MOVERS teikiamos paslaugos bus būtent tai, ko ieškote. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą, skrupulingas perkraustomų daiktų saugojimas, sklandumo siekis bei operatyvumas leido užsitikrinti aukštas pozicijas perkraustymo paslaugų rinkoje, suburti įspūdingą klientų ratą ir kiekvienam garantuoti, kad persikraustymas paliks daugiau gerų emocijų nei neigiamų.

Mūsų kredo: Arti pasaulio, arti Jūsų.

AD REM TRANSPORT MOVERS perkraustymo paslaugos ir privalumai:

 • specializacija – vietiniai perkraustymai, tarptautiniai perkraustymai;
 • asmeninių daiktų perkraustymo paslaugos teikiamos daugiau nei 15 metų, daugiau nei penkiose dešimtyse pasaulio šalių;
 • ilgametė darbuotojų patirtis perkraustymo paslaugų srityje (kolektyvo branduolys ilgainiui išliko nepakitęs) leidžia išvengti nenumatytų situacijų ir operatyviai prisitaikyti prie atsirandančių pokyčių;
 • 10-ies metų darbo su diplomatiniais kroviniais bei diplomatų kraustymais patirtis užtikrina maksimalų saugumą ir preciziškumą;
 • tarptautinis asmeninių daiktų, biuro inventoriaus, gamybinių patalpų perkraustymas;
 • perkraustome ir itin brangius krovinius, susijusius su didele rizika – pasirūpiname visomis smulkmenomis: nuo tinkamos, aukštus kriterijus atitinkančios pakuotės iki draudimo;
 • pakavimo paslaugos (trys ketvirtadaliai perkraustomų daiktų, klientams pageidaujant, supakuojami) suteikia galimybę minimalizuoti pažeidimų riziką – pakavimas atliekamas itin kruopščiai, parenkant geriausias pakavimo medžiagas ir tinkamiausią pakuotę, atsižvelgiant į pakuojamų daiktų specifiką;
 • pasirūpinsime dokumentais: draudimu, rizikos vertinimu ir kitais – perkraustymas bus sklandus, dokumentai paruošti tiksliai ir nepriekaištingai;
 • sandėliavimas šildomuose ir vėdinamuose sandėliuose – net ir jautriems prietaisams ar antikvariniams baldams nekils išorės poveikio žalos rizika (pirma sandėliavimo Lietuvoje savaitė nemokama, jei kartu teikiami ir kiti perkraustymo darbai);
 • gyvenamosios vietos paieškos;
 • patirtis dirbant su didelės apimties ir vertės projektais (pvz.: E. Morricone orkestro instrumentų pristatymas „nuo durų iki durų“ sąlygomis, M. K. Čiurlionio paveikslų, Jono Meko vizualinių menų centro eksponatų transportavimas);
 • vykdome perkraustymus, reikalaujančius specialios įrangos ir / ar žinių, kompetencijų, pavyzdžiui, perkraustome parodas, antikvarinius daiktus, muzikos instrumentus, fabrikų, gamyklų įrangą ir pan.;
 • konsultuojame, atsakome į klausimus, patariame dėl asmeninių daiktų pakavimo, gabenimo terminų, transporto rūšies parinkimo, tam tikrų daiktų vežimo kiekių ribojimo, neleistinų daiktų pervežimo tam tikromis transporto rūšimis, specialių leidimų antikvariniams daiktams gavimo, gyvūnų ar augalų gabenimo, sunkių, negabaritinių daiktų išnešimo iš patalpų ir kt.

Kaip vyksta darbas su AD REM TRANSPORT MOVERS?

Per daugiau nei dvidešimt savo veiklos metų perkraustymo ekspertai AD REM TRANSPORT MOVERS sukaupė įspūdingą bagažą žinių, palengvinančių pergabenimo procesą, todėl klientams teikia aukštus standartus atitinkančias profesionalias perkraustymo paslaugas, nepriklausomai nuo atstumo, daiktų kiekio ar pakavimo, krovos sudėtingumo. Su AD REM TRANSPORT MOVERS Jūsų turto perkraustymas bus patikimose rankose ir galutinį tašką pasieks sklandžiai.

Nuo ko pradėti?

Jei reikia perkraustyti daiktus ir prioritetą teikiate profesionalumui, kreipkitės į mūsų komandą. Tai padaryti galite telefonu, el. paštu ar atvykite į biurą. Labai patogu užpildyti mūsų svetainėje esančią užklausos formą, kurioje nurodysite savo poreikius ir informaciją, reikalingą paslaugos kainai paskaičiuoti. Mūsų darbuotojai, naudodamiesi specialiomis skaičiuoklėmis ir ilgamete patirtimi, pateiks Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.

Siekiant nustatyti tikslias perkraustomų daiktų apimtis Vilniaus mieste atliekamos nemokamos apžiūros.

Preciziška koordinacija ir kontrolė

Nusprendus bendradarbiauti su mūsų kompanija vadybininkai žingsnis po žingsnio koordinuoja visą persikraustymo procesą nuo pradžios iki pabaigos ir skiria Jums dėmesį kiekvieno proceso etapo metu.

 

Pakavimas – vienas svarbiausių etapų

Profesionali pakuotojų komanda padeda planuoti ir pasiruošti kraustymuisi bei supažindina su šio proceso ypatumais. Informuotumas itin reikšmingas kiekviename žingsnyje, nes suteikia pasitikėjimo, saugumo jausmą, tad kraustymasis nesukelia papildomų rūpesčių.

Jei nuspręstumėte gabenti ruošiamus daiktus pakuoti savarankiškai, įsigytos pakavimo medžiagos Vilniaus mieste atvežamos nemokamai. Mūsų darbuotojai paaiškins, kokiu būdu pakuoti ir kaip paskirstyti daiktus, kad krovinys tikslą pasiektų be pažeidimų ir neiškiltų problemų jo išpakavimo metu.

Gabenant krovinius neretai iškyla apgadinimo pavojus ne tik mechaninių būdų, bet ir cheminių pvz. kaip korozija.

Korozija sukelia problemų transportuojant, sandėliuojant ir siunčiant prekes. Temperatūros svyravimai, sūrus jūros vanduo ir drėgmė paveikia metalinius paviršius, tai sukelia koroziją ir jie lengvai rūdija.

Visos metalinės prekės (varikliai, metalinės dalys, elektroniniai prietaisai) turi būti apsaugotos. Todėl rekomenduojame apsaugai nuo korozijos naudoti specialios aliuminizuotos plėveles, apsaugančios nuo aplinkos poveikio.

Pakavimo dieną darbuotojai atvyks tiksliai sutartu laiku pasiruošę darbui reikiamas priemones ir įrankius. Mūsų perkraustymo komanda yra pelniusi gerą reputaciją, nes pakuoja greitai, tvarkingai ir profesionaliai. Baldus vyniojame į aukštos kokybės burbulinę plėvelę, pakietintą poliesteriu arba kartonu, o dėžes naudojame pagamintas iš tvirto ir standaus penkių sluoksnių kartono. Dirbame be pertraukos tol, kol supakuojame visus daiktus bei atliekame krovos paslaugas, nepriklausomai nuo paslaugų teikimo metu iškilusių sunkumų, pavyzdžiui: sunkių daiktų, nestandartinių baldų išnešimas siaura laiptine ar neveikiantis liftas.

„White Gloves“ perkraustymas – išskirtiniams poreikiams

Jums siūlome unikalią paslaugą – „White Gloves“ perkraustymą, paliksiantį geriausius įspūdžius, jei preciziškumas, švara bei tikslumas yra prioritetai. Tai maksimalus Jūsų daiktų saugumas, išskirtinis dėmesys detalėms, nepriekaištingas perkraustymo proceso koordinavimas.

Jei reikia, baldus ar kitus daiktus galime supakuoti, išpakuoti, surinkti, sukabinti paveikslus ar atlikti kitus darbus. Į paslaugą įeina net šiukšlių išvežimas, todėl Jūsų naujasis būstas ar darbo vieta bus idealiai parengta komfortiškam gyvenimui ar darbui vos įžengsite.

Kur galime perkraustyti?

Perkraustyti galime žemės, jūrų ar oro transportu

Toks transporto tipo pasirinkimas atveria didesnes galimybes mūsų klientams. Siekiame maksimaliai patenkinti Jūsų poreikius, įgyvendinti reikalavimus ir užtikrinti spartos bei aukšto lygio paslaugų darną. Perkraustomus daiktus pristatysime „nuo durų iki durų“ principu, garantuojančiu didžiausią saugumą Jūsų kroviniui bei komfortą Jums.

Perkraustome Lietuvoje ir į užsienio šalis

Perkraustymas tarptautiniais maršrutais galimas į bet kurį pasaulio kampelį. Populiariausi tarptautiniai perkraustymo keliai driekiasi iš Anglijos į Lietuvą, iš / į Vokietiją, Norvegiją, Belgiją. Išsamiau apie tarptautinius perkraustymus galite paskaityti ČIA.

Lietuvoje perkraustymo paslaugos populiariausios Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, taip pat ir kituose miestuose. Kad ir kur nuspręsite persikelti, perkraustymo įmonė AD REM TRANSPORT MOVERS visada pasiruošusi Jums padėti!

Patarimai persikraustantiems:

 • Jei nuspręsite daiktus pakuoti patys, pakuokite juos taip, tarytum kelias būtų itin duobėtas. Tokį patarimą teikiame savo klientams. Nors krovinius gabename tik gerais keliais, kartais pasitaiko nenumatytų ir nuo mūsų nepriklausančių aplinkybių, todėl maksimalią apsaugą teikianti pakuotė yra labai svarbi.
 • Jei į vieną dėžę dedami kelių tipų daiktai, derinkite sunkesnius drauge su lengvesniais, t. y. į vieną dėžę nedėkite tik sunkių, o į kitą tik lengvų daiktų. Tai svarbu dėl pakuočių krovimo vienos ant kitos transportavimo ir sandėliavimo metu.
 • Nepalikite persikraustymo paslaugų užsakymo paskutinei savaitei, juo labiau jei užsakomas pilnas paslaugų paketas (geriausia kreiptis likus ne mažiau kaip dviem savaitėms).
 • Suteikite perkraustymo komandai kuo daugiau informacijos, pavyzdžiui, neveikiantis liftas ar jo nebuvimas, sudėtingas privažiavimas prie objekto ir pan.

Kokia perkraustymo paslaugų kaina?

Vietinių ir tarptautinių perkraustymų kainos skiriasi. Skaičiuojant perkraustymo paslaugų kainą vietiniais maršrutais atsižvelgiama į krovinio svorį bei gabaritus, maršrutą, krovinio ypatumus (pavyzdžiui, ar yra daiktų, kuriems reikalingos specialios pervežimo sąlygos ir pan.). Kainai įtakos turi ir papildomos paslaugos, pavyzdžiui, sandėliavimas, pakavimas ar kita.

Perkraustymo tarptautiniais maršrutais kaina remiasi taip pačiais kriterijais, tačiau prisideda transporto tipo ypatumai, pavyzdžiui, gabenti daiktus oro transportu paprastai yra brangiau.

Kiekvienam iš Jūsų operatyviai paskaičiuosime paslaugų kainą ir pasiūlysime geriausią perkraustymo variantą.

Domina perkraustymo kainos? Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums perkraustymo paslaugos kainą: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

AD REM TRANSPORT MOVERS – tai virš dvidešimt metų patirtį turinti profesionalų komanda, kuri organizuoja ir užsiima plat ...

AD REM TRANSPORT MOVERS – tai daugiau nei dvidešimt metų patirtį turinti profesionalių darbuotojų komanda, kuri turi pri ...

Perkraustymo procesas susideda iš keleto dalių, todėl reikalauja atitinkamo pasirengimo, specifinių žinių bei patirties. ...

Perkraustymo paslaugos Kaune, kurias suteikia mūsų kvalifikuotų ir tarptautiniu mastu pripažintų profesionalių AD REM TR ...

Perkraustymo paslaugos, kurias suteikia mūsų kvalifikuotų ir tarptautiniu mastu pripažintų profesionalių AD REM TRANSPOR ...

Norint saugiai nugabenti perkraustomus daiktus yra svarbus kokybiškas krovinių pakavimas, kuriuo gali užsiimti AD REM TR ...

AD REM TRANSPORT MOVERS įmonė ne tik užtikrina greitas, kokybiškas ir patikimas krovos paslaugas, bet ir pasirūpina gabe ...

Kaip vyksta darbas su AD REM TRANSPORT MOVERS?

Seifų pervežimas Lietuvoje ir tarptautinis gabenimas - tai atsakingas ir kruopštaus pasiruošimo bei planavimo reikalauja ...

Su AD REM TRANSPORT MOVERS komanda, turinčią neprilygstamą patirtį dirbant su diplomatiniais kroviniais, mūsų klientai g ...

Kiekvienas persikraustymas, o ypatingai tarptautinis, tai unikalus procesas, reikalaujantis tinkamo pasiruošimo, kruopšt ...

Kiekvienas persikraustymas, o ypatingai tarptautinis, tai unikalus procesas, reikalaujantis tinkamo pasiruošimo, kruopšt ...

Kiekvienas persikraustymas, o ypatingai tarptautinis, tai unikalus procesas, reikalaujantis tinkamo pasiruošimo, kruopšt ...

Kiekvienas persikraustymas, o ypatingai tarptautinis, tai unikalus procesas, reikalaujantis tinkamo apsiruošimo, kruopšt ...

Narystės ir apdovanojimai
 • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

  ...
Privalumai
 • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

  ...
Kryptys
 • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

  ...