Daliniai kroviniai

Dalinis krovinys (angl. LTL), tai krovinio vežimo būdas, kuomet vienu sunkvežimiu gabenami keleto klientų kroviniai. Paprastai yra nedidelės apimties ir neužima visos gabenimo erdvės. Toks gabenimo būdas padeda sutaupyti, kadangi užsakomas ne visas sunkvežimis, o tik vieta jame Jūsų kroviniui (nuo dėžes iki kelių palečių). Kroviniai tikslą pasiekia beveik taip pat greitai. Tokį transportavimo būdą rekomenduojame savo klientams, kurių kroviniai yra lengvesni nei 3 tonos arba mažesni nei 10 kubinių metrų.

 Konsolidacijos sandėlis yra atspirties taškas reguliariai gabenant dalinius krovinius tam tikru maršrutu. "Adrem Transport" sandėlyje konsoliduojame atvykusius krovinius, o vėliau juos pristatome gavėjui arba jei yra poreikis galime saugoti savo sandėlyje.

Yra keli pristatymo variantai - prekes galime pristatyti tiesiogiai gavėjui „nuo durų iki durų“ arba iki muitinės terminalo (muitinę nurodo klientas).

Prekių pristatymo laikas skiriasi priklausomai nuo: pasikrovimo šalies, maršruto ir kiekio.

Preliminarus tranzito laikas pagal šalis nuo / iki Vilniaus:

 • Anglija, Ispanija, Italija, Austrija, Balkanai – 5-6 dienos.
 • Beniliukso šalys 4-5 dienos.
 • Pabaltijo šalys- 1-2 dienos.
 • Skandinavijos šalys- 4-5 dienos.
 • NVS šalys- 3-10 dienos.

Daugeliu atvejų daliniai kroviniai Europoje gabenami žemės transportu, tačiau galima transportuoti ir jūros, oro transportu.

Žemės transportu dažniausiai gabename krovinius standartiniame sunkvežimyje (tentas 13,6m. ilgio), tačiau pagal poreikį klientui galime pasiūlyti dalinio krovinio transportavimą su temperatūros palaikymu +2 +8 C.

Pagrindinės kryptys kelių transportu:

Į Angliją, Airiją, Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Prancūziją, Ispaniją,  Italiją,  Austriją, Šveicariją, Čekiją, Vengriją, Bulgariją, Rumuniją, Slovėniją, Slovakiją, Turkiją, Daniją, Lenkiją, Latviją, Estiją, Norvegiją, Švediją, Suomiją, NVS šalys- Rusiją, Ukrainą, Baltarusiją, Kaliningradą, Kazachstaną, Gruziją.

Iš Anglijos, Airijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Ispanijos,  Italijos,  Austrijos, Čekijos, Vengrijos, Bulgarijos, Rumunijos, Slovėnijos, Slovakijos, Turkijos, Danijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos.

Kryptys oro ir jūrų transportu: Europa, Azija, Šiaures ir Pietų Amerika.
Dalinių krovinių pervežimas Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Marijampolė, Alytus, Jonava, Utena, Panevėžys, Šiauliai, Klaipėda.

Dalinių krovinių gabenimo schema:

 1. Krovinio paėmimas iš siuntėjo sandėlio iki mūsų konsolidacijos sandėlio.
 2. Pagal poreikį krovinio tvarkymas konsolidacijos sandėlyje (perpakavimas, lipdukų klijavimas ir t.t).
 3. Muitinės formalumai ir kitų dokumentų sutvarkymas, jeigu prekės toliau keliauja i trečiąsias šalis. 
 4. Krovinio siuntimas į paskirties šalį sunkvežimiu, jūra arba oro transportu.
 5. Klientas privalo pasirūpinti muitinės formalumais paskirties šalyje (jeigu tranzitinis krovinys), taip pat dokumentų, reikalingų tolesniam prekių pardavimui, vykdymui.
 6. Prekių pristatymas nurodytu adresu.

Privalumai:

Pagrindinis privalumas ekonomiškumas — mokate tik už savo krovinio užimamą vietą, o ne už visą gabenimui skirta erdvę pasirinktu transportu. Patogu, nes galite atsivežti tik tuo metu reikiamą kiekį prekių, nereikia sandėliuoti krovinių pas save.
Gabenimas jūros transportu pats ilgiausias tačiau pats pigiausias ir patogiausias gabenant krovinius iš trečiųjų šalių.
Transportavimas oru – greičiausias, bet brangesnis transportavimo būdas, kuriuo geriausia siųsti mažus arba skubius krovinius.
Dalinių krovinių pervežimą gali užsisakykite tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.
Adrem Transport – stengiasi visada pasiūlyti mažiausią kainą dalinių krovinių gabenimui.

Dalinių krovinių pervežimas Europoje: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Dalinių krovinių pervežimas Lietuvoje: KONTAKTAI, UŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
 • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

  ...
Privalumai
 • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

  ...
Kryptys
 • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

  ...