Elektroninės komercijos logistika

E-komercijos logistika suteikia mūsų klientams galimybes prekiauti visame pasaulyje. Siūlome dedikuotas logistikos paslaugas visoje ES teritorijoje ir trečiosiose šalyse. Prekiaukite, o mes pasirūpinsime greitu ir saugiu prekių pristatymu į tikslinę vietą.

Elektroninės komercijos (angl. e-commerce) logistika globaliai išplečia prekybos ribas. Siūlome visą paslaugų kompleksą, kuris padės užtikrinti verslo sėkmę:

 • B2C logistika suteikia galimybę pasiekti galutinius gavėjus bet kurioje ES šalyje ir trečiosiose šalyse. Daugiau klientų – didesni pardavimai verslui.
 • B2B logistika leis tapti patikimu tarptautiniu partneriu verslui ir atrasti naujas verslo galimybes tiek ES, tiek trečiųjų šalių teritorijose. Prekes paruošiame ir pristatome į prekybos centrus, parduotuves, sandėlius ir kitas vietas – ten, kur reikia jūsų verslui.
 • Pristatymas į AMAZON sandėlius leidžia padidinti pardavimus prekiaujant pasaulinėje platformoje.
 • Just in time logistika leis sumažinti veiklos kaštus ir pasiekti geresnį efektyvumą. Just in time metodas turint patikimą logistikos partnerį gali būti pritaikomas įvairioms gamybos ar prekybos sritims.

Siekdami geriausiai patenkinti rinkos poreikius ir pasiūlyti klientams optimalius logistinius sprendimus, bendradarbiaujame su visais didžiausiais tarptautiniais kurjeriais: „Hermes“, „DPD“, „DHL“, „UPS“, „Lithuanian post“, „Omniva“ ir kt.

Prekybos logistika – sudėtingas procesas, kuris reikalauja žinių, patirties ir techninio pasiruošimo. Savo klientams siūlome daugybę privalumų. Sėkmingas eksportas ir importas yra šiuolaikinio verslo sėkmės pagrindu, todėl mūsų pasirinkti sprendimai yra orientuoti į proceso efektyvumą:

 • E-komercijos logistika apima visą procesą nuo produkto įsigijimo iki pristatymo klientui: dokumentų paruošimą, pakavimą, sandėlio organizavimą, transportavimą ir pristatymą.
 • Skaitmenizacija su kliento sistema yra paremta integracijomis, kurios leidžia sumažinti logistikos kaštus ir efektyviau veikti konkuruojant globalioje rinkoje.
 • Ekspress logistika – tai galimybė mūsų klientams pasiūlyti greitas ir kokybiškas paslaugas bei taupyti galutinių vartotojų ar verslo partnerių laiko bei finansines sąnaudas.
 • Sandėlių logistika leidžia greitai ir paprastai prekiauti įvairiose rinkose minimalizuojant sandėliavimui reikalingas investicijas ir kaštus.

Mums svarbus kiekvienas tarptautinis krovinys, todėl nuolat plečiame savo partnerių tinklą. Dirbame su visomis stambiausiomis kurjerių kompanijomis. Pristatome krovinius žeme, oru ir vandeniu, taip užtikrindami trumpiausią pristatymo laiką ir krovinio saugumą. Prekybos logistika mūsų įmonei yra prioritetinė sritis, todėl nuolat investuojame į šią sritį diegdami naujoves ir integracijas, kuriomis taip pat gali pasinaudoti ir mūsų klientai.

Atraskite patikimą logistikos partnerį ir suteikite galimybę savo produktams užkariauti pasaulį!

Susisiekite su mumis: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
 • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

  ...
Privalumai
 • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

  ...
Kryptys
 • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

  ...