Sandėliavimas Klaipėdoje

sandeliavimas klaipedoje | sandeliai klipedoje

Logistikos centras: kas tai yra?
Logistikos centras - tai apibrėžtoje zonoje esantis centras, kuriame telkiasi visa, susijusi su transportu, logistika ir prekių paskirstymu, susijusi veikla. Skirtingos įmonės čia vykdo komercinio tranzito operacijas tiek nacionalinio, tiek tarptautinio tranzito atveju. Intermodalinis logistikos centras apjungia kelias transporto rūšis – AD REM LEZ logistikos centre kroviniai, gali būti, perkraunami iš/į jūrinių konteinerių į geležinkelio ar žemės transportą, tolimesniam prekių gabenimui.

UAB AD REM LEZ – logistikos centras Klaipėdoje, įsikūręs vienoje iš Lietuvoje esančių laisvųjų ekonominių zonų.

Svarbiausios mūsų AD REM LEZ užduotis yra pasiūlyti klientams geriausius logistikos sprendimus, todėl jau 2007 m. pradžioje įkurtas logistikos centras sėkmingai dirba suprasdamas ir patenkindamas Vakarų Lietuvos bei NVS šalių klientų poreikius. AD REM gali pasiūlyti klientams geriausius logistikos sprendimus, aptarnauti jūros keliais atkeliaujančius importuojamus, eksportuojamus bei tranzitinius krovinius.

Nuo 2008 m. UAB AD REM LEZ valdo ir administruoja muitinės sandėlius, o nuo 2012 m. pradžios įmonė įkūrė laisvuosius sandėlius, kontroliuojamus muitinės, kurie vėliau buvo transformuoti į muitinės prižiūrimą Laisvąja teritoriją. Laisvojoje teritorijoje laikomoms prekėms galima taikyti Lietuvos Respublikos pridėtinės vertės mokesčio įstatyme numatytas lengvatas (atvejai, kai prekių tiekimui ir paslaugų teikimui taikomas 0 procentų PVM tarifas 41; 53; 56 straipsniai). Laisvosios teritorijos klientai gali sutaupyti apyvartinių lėšų, panaudoti jas kitiems įmonės poreikiams.

Ilgametė patirtis, tiek teikiant paprasto sandėliavimo paslaugas, tiek ir sudėtingus sprendimus, leidžia mums užtikrinti aukščiausius klientų aptarnavimo reikalavimus. Nauji ir modernūs („A“ kategorijos) muitinės prižiūrimi ir 3PL sandėliai, Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje, užima daugiau nei 30 000 m2 ploto. Tačiau tokia didelė teritorija dar ne viskas - joje taip pat nuolat veikia specializuota prekių priežiūra, kurią užtikriname savo klientams, tam, kad jų kroviniai būtų saugūs ir galutinį tikslą pasiektų nepažeisti ir nepraradę savo kokybinių savybių. Aukščiausiam kokybės standartui užtikrinti reikia daug patirties, profesionalių darbuotojų bei pritaikytos technikos ir visa tai mūsų klientai gauna kartu su mūsų paslaugomis.

Plačioji (Russian) geležinkelio vėžės (1520 mm) atšaka tiesiogiai susisiekia su vagonų pakrovimo rampa ir sandėliu ir įgalina priimti/siųsti krovinius iš/į visas NVS šalis.

Sparčiam ir efektyviam prekių paskirstymui užtikrinti, mes naudojamą moderniausią sandėlio valdymo sistema (Warehouse Management System (WMS) arba lietuviškai - SVS) leidžiančią realiu laiku stebėti prekių likučius sandėlyje. Mūsų turima SVS gali būti lengvai integruota su kliento verslo valdymo sistema (Enterprise resource planning arba lietuviškai - VVS). Joje realiu laiku matomas ir prekių atvykimas ar paruošimas išvykimui, sekamos prekių partijos, serijos numeriai ir visas procesas.

Elektroninės komercijos klientai gali būti ramūs, jog jų pirkėjai laiku gaus užsakytas prekes. Mūsų SVS integruota su visomis didžiausiomis vietinėmis ir tarptautinėmis kurjerių tarnybomis (DHL,TNT, UPS, DPD, LP Express, Omniva, Venipak ir kt.) bei populiariausiomis pardavimo platformomis (Amazon, Shopify, Otto ir kt.).

Dalis mūsų centro – tai atvirosios, 10 000m2 dydžio, krovinių saugojimo aikštelės ir nuomojamos, 1000m2 dydžio, administracinės patalpos logistikos centro klientams. Tai dar viena paslauga, kurią galime pasiūlyti savo klientams.

Mūsų klientai renkasi mus, nes UAB AD REM LEZ - tai visos logistikos paslaugos iš vienų rankų: krovinio priėmimas, rūšiavimas, užsakymų surinkimas, markiravimas, sandėliavimas, paruošimas transportavimui bei pristatymas galutiniam prekių gavėjui. Mūsų patirtis dirbant su daugiau nei 250 000 skirtingų prekių artikulų, gabaritų ir spec. reikalavimų turinčiomis prekėmis yra mūsų ilgametės patirties, kuria norime pasidalinti su Jumis, garantas. Profesionalus kokybės kontrolę užtikrinantis sandėlio personalas, dirba tam, kad Jūsų užsakymų surinkimo kokybė visada būtų 99,9% ir visada atitiktų Jūsų lūkesčius!

AD REM LEZ sandėliavimas Klaipėdoje:

 • Prekių saugojimas muitinės sandėliuose;
 • Prekių saugojimas laisvajame sandėlyje/eksporto deklaracijų uždarymas;
 • Importo/eksporto terminalo paslaugos;
 • Sandėliuojamų prekių apskaita, atliktų operacijų ataskaitų parengimas;
 • Mechanizuota ir rankinė krova;
 • Markiravimas, prekių parengimas transportavimui, rūšiavimas, perpakavimas, svėrimas, paletizavimas;
 • Banderolių klijavimas;
 • Kokybės, prekių partijos bei galiojimo datų kontrolė;
 • 3PL (Third Party Logistics) - kompleksinės logistikos paslaugos;
 • Elektroninės komercijos prekių tiekimas ( Supply Chain for eCommerce)
 • Krovinių paskirstymo paslaugos;
 • Jūrinių konteinerių pervežimo paslaugos Lietuvoje ir NVS šalyse;
 • Muitinės tarpininkų paslaugos: Klaipėdoje, Vilniuje.

Susisiekite su mūsų logistikos centru Klaipėdoje: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Susisiekite su mumis Vilniuje: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

UAB VILNIAUS TRANZITO sandėliai: www.vtranzitas.lt

Narystės ir apdovanojimai
 • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

  ...
Privalumai
 • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

  ...
Kryptys
 • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

  ...