VILNIAUS TRANZITAS - logistika, sandėliavimas, muitinės tarpininkavimas, distribucija

UAB VILNIAUS TRANZITAS įkurta 1994 metais buvusioje sandėlių ir transporto ūkio bazėje. Nuo 2000 metų UAB VILNIAUS TRANZITAS priklauso AD REM įmonių grupei.

Šiuo metu įmonėje dirba daugiau negu 170 darbuotojų, o sandėlių ūkiui priklauso 37 000 m2 Vilniuje. Sandėliai išsidėstę 6,5 ha teritorijoje: šiuolaikiškai įrengti atvirieji muitinės sandėliai, importo ir eksporto terminalas, jį siekianti nuosava geležinkelio atšaka, laisvieji sandėliai, akciziniai sandėliai, distribuciniai ir įvairių temperatūrinių režimų sandėliai, specialūs sandėliai pavojingiems kroviniams (tepalams, cheminėms medžiagoms). Terminalo teritorijoje yra atviros krovinių saugojimo aikštelės. Profesionali muitinės tarpininkų komanda užtikrina, kad muitinės procedūros bus sutvarkytos greitai ir kvalifikuotai.

Nauja ir moderni krovimo technika: ašinės ir platforminės svarstyklės, automobilinės ir geležinkelio rampos ir kt., – leidžia operatyviai dirbti su stambių gabaritų ir sunkiais kroviniais.

Logistikos ir Tranzito Centro valdomas transporto parkas, kurį sudaro įvairių dydžių ir komplektacijos nauji krovininiai automobiliai, leidžia greitai ir patikimai pristatyti ar surinkti bet kokio dydžio krovinius bet kurioje Baltijos šalių vietoje.

Teikiamos paslaugos:

Aplankykite UAB VILNIAUS TRANZITAS pagrindinę svetainę: www.vtranzitas.lt

Susisiekite su mumis: KONTAKTAI, UŽKLAUSOS FORMA

 

Narystės ir apdovanojimai
  • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

    ...
Privalumai
  • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

    ...
Kryptys
  • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

    ...