Ekspedijavimas

Teikdami pervežimo paslaugas susiduriame su labai skirtingais klientų poreikiais, reikalavimais, būtinybe ieškoti geriausių sprendimų ir kiekvienam pasiūlyti optimalų maršrutą bei geriausias krovinių pervežimo sąlygas. Todėl siūlome ne tik transportavimo, bet ir ekspedijavimo paslaugas.

Kas yra krovinių ekspedijavimas?

Ekspedijavimo sąvoka neretai painiojama su paprastu krovinių gabenimu iš taško A į tašką B, tačiau šių apibrėžimų reikšmė skiriasi ir jų nereikėtų vartoti kaip sinonimų. Ekspedijavimas yra kur kas platesnė sąvoka, apimanti:

 • optimalaus maršruto sudarymą, tinkamiausių transporto priemonių parinkimą, atsižvelgiant į krovinio svorį, gabaritus, tipą ir kitus ypatumus;
 • vežėjo paiešką;
 • dokumentų įforminimą: draudimų, muitinės tarpininkavimo ir visų kitų, kurių reikia krovinio pervežimui, atsižvelgiant į teisės aktus visose valstybėse, per kurias krovinys bus gabenamas;
 • krovinio stebėjimą realiu laiku, kai krovinys jau transportuojamas.

Krovinių ekspedijavimo esmė yra jų gabenimo kontrolė realiu laiku, krovinio transportavimas, vadovaujantis principu nuo durų iki durų. Ekspedijavimo paslaugą teikianti įmonė gali net neturėti savo vilkikų ar kitų transporto priemonių, bet užtikrins krovinio pervežimo kontrolę ir koordinavimą.

AD REM TRANSPORT ekspeditoriai pasirūpins, kad krovinys būtų paimtas iš pradinio taško ir pristatytas gavėjui, o užsakovui nereikėtų rūpintis nei dokumentais, nei kitais niuansais. Mūsų ekspedijavimo specialistai užtikrins atsakingą organizavimo, dokumentų tvarkymo, kontrolės procesą.

Ekspeditorius ir užsakovas: kokios jų funkcijos ir pareigos?

Ekspeditorius yra tarpininkas: tarp vežėjo ir kliento, tarp vežėjo ir draudimo bendrovių, tarp kliento ir muitinės darbuotojų ar kita. Kertinėmis ekspeditoriaus funkcijomis yra šios:

 • organizuoti krovinio pervežimą;
 • sutvarkyti visus su krovinio gabenimu susijusius dokumentus;
 • pasirūpinti krovinio sandėliavimu, jei to reikia;
 • stebėti krovinio transportavimą realiuoju laiku ir nuolat komunikuoti su vežėju ar kitais atsakingais asmenimis;
 • pasirūpinti finansiniais atsiskaitymais;
 • konsultuoti klientus, patarti, padėti apsispręsti ir priimti sprendimus krovinio gabenimo kontekste.

Ekspeditorius atsako už trečiųjų asmenų – krovinį pakraunančių, iškraunančių, sandėliuojančių ir pan. – veiksmus ar, atvirkščiai, neveiksnumą.

Esminė užsakovo funkcija yra suteikti kuo daugiau žinių ekspeditoriui apie gabenamą krovinį. Labai svarbu informuoti ekspeditorių apie krovinio ypatumus, galinčius turėti įtakos jo gabenimo procesui, maršruto, transporto priemonių parinkimui ir pan. Ekspeditorius neatsako, jei krovinys pervežimo metu buvo apgadintas todėl, kad užsakovas nesuteikė reikiamos informacijos.

Svarbi užsakovo pareiga – tinkamas krovinio pakavimas, atsižvelgiant į taisykles, rekomendacijas ir kitus aspektus, užtikrinančius maksimalią krovinio apsaugą. Ekspeditorius neatsako už krovinio apgadinimą, vertės sumažėjimą ar net krovinio praradimą, jei tai nutiko dėl užsakovo kaltės, pavyzdžiui, nepasirūpinus tinkama krovinio pakuote.

Užsakovas privalo teisingai krovinį pažymėti. Ekspeditorius neatsako už krovinio sugadinimą ar jo vertės sumažėjimą, jei užsakovas netinkamai ar neišsamiai pažymėjo krovinį.

Užsakovas privalo detaliai ir tiksliai nurodyti krovinio gavėjo adresą. Ekspeditorius neatsako už krovinio praradimą, jo vertės sumažėjimą, apgadinimą, „nukrypimą“ nuo terminų, jei tai lėmė neišsami užsakovo pateikta informacija, netinkamai pažymėtas gavėjo adresas.

Kada naudingos ekspedijavimo paslaugos?

Vietinis ar tarptautinis krovinių ekspedijavimas bus geriausias sprendimas norintiems nuo savo pečių nusimesti didžiulę pervežimo organizavimo, koordinavimo bei kontrolės naštą bei efektyviai taupyti savo laiką.

Ekspedijavimo paslaugos yra naudingas variantas verslo subjektams, kurie neturi galimybių samdyti ekspeditoriaus ir kurti papildomos darbo vietos.

Krovinių ekspedijavimo paslaugos iš išorės pasiteisins ir tada, kai šių paslaugų poreikis yra nenuolatinis – toks sprendimas leis nemažai sutaupyti: ir finansinių išteklių, ir laiko.

Šios paslaugos bus naudingos ir tiems, kurie nori išvengti dokumentacijos, gilinimosi į krovinių gabenimo niuansus, teisinius transportavimo aspektus bei kitus su krovinio pervežimu susijusius dalykus. Tokiu atveju profesionalios ekspedijavimo paslaugos labai pasiteisins.

Ekspedijavimas visada įvertinamos tų, kuriems prioritetas – finansų ir laiko taupymas. Ekspeditorius parinks optimaliausią maršrutą ir visą krovinio gabenimą sudėlios taip, kad būtų pasiekta maksimali kokybė mažiausia kaina.

Kiek kainuoja krovinių ekspedijavimo paslaugos?

Ekspedijavimo paslaugų kaina kiekvienu atveju skaičiuojama individualiai, mat ją lemia tokie kriterijai kaip krovinio tipas, svoris, matmenys, gabenimo maršrutas, krovinio pervežimui parenkamos transporto priemonės ir kiti. Kainą lemia tai, ar krovinys gabenamas kelių transportu, oru, laivu jūriniu konteineriu, geležinkeliais.

Jei norite sužinoti, kiek tiksliai Jums kainuos krovinio pervežimas su ekspedijavimo įmone AD REM TRANSPORT, susisiekite su mumis telefonu, internetu arba atvykite į biurą. Tiksliai žinodami Jūsų poreikius bei krovinio ekspedijavimo ypatumus, aplinkybes pateiksime konkretų kainos pasiūlymą.

Svarbu: ekspedijavimo paslaugų apmokestinimas PVM – tačiau tam tikrais atvejais gali būti taikomas 0 proc. PVM tarifas.

Ekspedijavimas su AD REM TRANSPORT: kokias paslaugas apima?

Krovinio ekspedijavimas nuo pradinio taško iki galutinio apima daug įvairių procesų. Ekspedijavimo metu Jums nereikės rūpintis visiškai niekuo, nes mūsų komanda užtikrins krovinio gabenimą operatyviai ir saugiai. AD REM TRANSPORT krovinių ekspedijavimas apima šias paslaugas:

 • vertingų, pavojingų, negabaritinių krovinių ekspedijavimas – gabename bet kokio tipo krovinius, atsižvelgdami į aktualius teisės aktus;
 • ekspedijuojame tiek asmeninius daiktus, tiek biuro įrangą ir kita;
 • tvarkome visus su krovinio gabenimu susijusius dokumentus (sutartis, muitinės dokumentus ir kitus) – jokių rūpesčių Jums, turint omenyje, kad dokumentacija reikalauja specifinių žinių bei patirties;
 • sandėliuojame gabenamus krovinius, jei yra poreikis, – efektyvus laiko ir finansinių išteklių taupymas;
 • pasirūpiname privalomais ir papildomais krovinio draudimais, bendradarbiaujame su draudimo bendrovėmis ir ieškome geriausių draudimo variantų;
 • palaikome nenutrūkstamą ryšį – vadybininkas nuolat komunikuoja su klientu, vairuotojais.

Kokius krovinius ekspedijuojame?

Ekspedijuojame sunkiasvorius, nestandartinius, didelius, pavojingus (ADR), dalinius ar pilnus krovinius, oro transportu gabename gyvūnus. Galimas krovinių gabenimas vilkikais, sunkvežimiais, mikroautobusais, šaldytuvais, su hidrauliniu keltuvu.

Žeme gabename krovinius iki 24 tonų, o jūra – iki 30 tonų. Oro transportu gabenamų krovinių svoris priklauso nuo konkretaus lėktuvo.

Negalime ekspedijuoti tokių krovinių: 1 klasės ADR, negabaritinių (tokių, kurie netelpa į standartinę vilkiko priekabą 13,6x2,45x2,7 m) (išimtis – gabenimas jūra) ir tų, kuriems reikalingos platformos.

Galimos transporto rūšys ekspedijuojant krovinius:

 • kelių transportas;
 • gabenimas jūra;
 • oro transportas;
 • geležinkeliai;
 • multimodaliniai pervežimai.

AD REM TRANSPORT vykdomos ekspedijavimo kryptys

Krovinius ekspedijuojame tiek vietiniais, tiek tarptautiniais maršrutais. Populiariausi krovinių gabenimo keliai driekiasi Europoje, Azijoje, taip pat ir kituose žemynuose. Dalinius krovinius reguliariai ekspedijuojame iš / į Vokietiją, Belgiją, Olandiją, Prancūziją, Ispaniją, Italiją, Austriją, Čekiją, Vengriją, Juodkalniją, Šveicariją, Angliją, Airiją, Skandinavijos šalis (Švediją, Norvegiją, Daniją, Suomiją), Graikiją, Rusiją, Gruziją, Ukrainą, Lenkiją ir kitas šalis visuose pasaulio žemynuose. Žinoma, taip pat ekspedijuojame krovinius Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.

Oro ar kito tipo transportu operatyviai krovinius ekspedijuojame į labiau nutolusius žemynus: Ameriką, Australiją, Afriką, Aziją.

Su AD REM TRANSPORT profesionalų komanda Jūsų krovinys saugiai, operatyviai ir sklandžiai pasieks bet kurią šalį pasaulyje.

AD REM TRANSPORT ekspedijavimo paslaugos: kodėl verta rinktis mūsų komandą?

 • ekspedijuojamas krovinys gavėją pasieks saugiai ir operatyviai;
 • mūsų ekspedijavimo ekspertai turi sukaupę solidų patirties bei žinių bagažą, todėl siūlome aukščiausio lygio paslaugas;
 • operatyviai reaguojame į pokyčius, kurie gali atsirasti krovinio pervežimo procese;
 • viso ekspedijavimo metu palaikome ryšį su užsakovu, transporto priemonių vairuotojais, konsultuojame klientus ir pateikiame detalią informaciją apie krovinio gabenimą realiu laiku;
 • siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį;
 • pasiekiame visų žemynų šalis;
 • mūsų veikla įforminta oficialiai;
 • logistika ir krovinių gabenimas, ekspedijavimas yra tai, ką gebame ir žinome geriausiai – ilgametė patirtis leidžia džiaugtis pripažinimu ir klientų lojalumu.

Domina krovinių ekspedijavimas? Susisiekite su mumis: KONTAKTAI, UŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
 • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

  ...
Privalumai
 • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

  ...
Kryptys
 • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

  ...