Klausimai apie transportavimą

Kokia informacija reikalinga norint paskaičiuoti transportavimo kaina?

Transportavimo paslaugos kaina

Transportavimo kainai paskaičiuoti yra reikalinga informacija:  siuntėjo/gavėjo adresas su pašto kodu, tikslūs krovinio išmatavimai, svoris, ar krovinys nėra pavojingas. 

Kokio maksimalaus aukščio gali būti krovinys, siunčiant oro transportu?

Maksimalus leidžiamas krovinio aukštis gabenant oru

Maksimalų krovinio aukštį nustato kiekvienos avia linija atskirai. Aukštis gali svyruoti nuo 0,85 iki 1,60 m.

Kurios mašinos turi liftus?

Mašinos iki 6,4 m. turi liftus.

Kas yra fumiguota paletė?

Fumigacija - tai terminis arba cheminis medienos apdirbimas, siekiant sunaikinti joje esančius kenksmingus organizmus. Daugelis šalių yra įvedusios apribojimus pakavimo medžiagoms, pagamintoms iš medienos. Šios šalys neįsileidžia importuojamų prekių, kurių pakuotėse yra termiškai arba chemiškai neapdorotos medienos.
Fumiguotos paletės ar dėžės turi specialų medyje išdegintą simbolį, kuris parodo, jog galimi parazitai yra išnaikinti.

 

 

Koks maksimalus leistinas paletės aukštis?

Maksimalus paletės aukštis gali būti 2,4 m., jei krovinys imamas per terminalą, paletės aukštis maksimalus – 2 m. (žemės transportas).

Kokie euro paletės išmatavimai?

Euro paletės išmatavimai 1,20x0,80x2,20 m. Jei krovinys yra imamas per terminalą, tuomet maksimalus aukštis gali būti 2 metrai.

Nuo ko priklauso eksporto, importo deklaracijų kainos?

Eksporto, importo deklaracijos kaina priklauso nuo prekių kodų kiekio.

Kas yra EX1 ir tranzito deklaracija?

 

EX1 - Eksporto deklaracija, ji reikalinga, kai prekės yra eksportuojamos iš Europos Sąjungos (ES).

Tranzito deklaracija - T1 taikoma kroviniams, atvežtiems ne iš Europos Sąjungos šalių, pavyzdžiui, Azijos arba JAV, taip pat kroviniams, kurie atkeliauja iš Europos Sąjungos muitinės sandėlių.

 

Kaip yra gabenami LCL (daliniai - Less than Container Load) kroviniai?

LCL (daliniai) kroviniai gabenami tuose pačiuose laivuose, kaip ir pilni konteineriai (FCL).
Daliniai kroviniai yra surenkami išsiuntimo uoste ir konsoliduojami (sudedami) į konteinerius, kurie vėliau kraunami į laivus kartu su kitais (FCL) konteineriais.

Domina transportavimo kaina krovinio pervežimui iš Anglijos i Lietuvą (Kauną). Du mikroautobusai, vieno svoris 4 tonos.

Norint parsigabenti transporto priemonę patartina naudotis autovežių paslaugomis. AD REM TRANSPORT pagrindinė veikla - dalinių (LTL) bei pilnų krovinių (FTL) tarptautiniai pervežimai.

Ką reiškia žodis MOVERS?

Terminas MOVERS atsirado iš anglų kalbos žodžio MOVER (Liet.: Judantis). Terminas paplitęs JAV ir Europoje, bei dažnai naudojamas tarptautinio perkraustymo paslaugas teikiančių kompanijų.

Kodėl AD REM TRANSPORT MOVERS?
- Norime pabrėžti, jog teikiame perkraustymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Kas svarbiausia planuojant gyvūnėlio skrydį?

Kas svarbiausia planuojant gyvūnėlio skrydį?
Svarbiausia, kad į jūsų pasirinktą šalį skristų tų aviakompanijų lėktuvai, su kuriomis mes bendradarbiaujame. Gyvūnėlis pradeda ir baigia skrydį tos pačios aviakompanijos vykdomais reisais. Skrydžių kryptys – po visą pasaulį: JAV, ES ir NVS šalys, Pietryčių Azija. Gyvūnėlis, atgabentas į mūsų biurą Vilniuje, Metalo gatvėje, saugiai pasieks oro uostą ir bus patalpintas į lėktuvą, skrendantį į jūsų pageidaujamą vietą.

Kas lemia gyvūno gabenimo kainą (gyvūno dydis, svoris,draudimo suma)?
Lemia kelionės kryptis. Kartais nedideliu atstumu pergabenti gyvūnėlį kainuoja brangiau nei tolimas skrydis. Kaina priklauso nuo avialinijų, pakeliui suteikiamų paslaugų. Svoris – antrinis momentas. Mes dažniau sakome: tūris. Taigi jei skrydis su persėdimu ar nakvyne, prisideda papildomos išlaidos (gyvūnėliai nakvoja ir ilsisi viešbučiuose, yra pavedžiojami, ramiai paėda, išsituština ir pan.). Nakvynė gyvūnų viešbutyje gali kainuoti 30–80 eurų. Gyvūnų gabenimą stebi „Greenpeace“ aktyvistai, perkrovimo vietose būtinai dirba veterinarai, gyvūnų prižiūrėtojai. Skrydžio metu gyvūnai būna savo narvelyje, jų savijautą tuomet stebi stiuardesės.

Ar gyvūnų transportavimui turite specialių pervežimo dėžių, ar galima jų išsinuomoti?
Ne, laikinais gyvūnėlio namais pasirūpina šeimininkai. Pervežimo dėžių galima įsigyti zooparduotuvėse. Aviakompanijos pateikia savo reikalavimus dėl pervežimo dėžių dydžio. Svarbu, kad jos būtų pakankamai erdvios: gyvūnas galėtų atsistoti, apsisukti, pamankštinti kojas. Į dėžę įdedama sauso ėdalo, šviežio vandens dubenėlis arba gertuvėlė.

Nuo ko pradėti gyvūno savininkui, panorusiam pasinaudoti jūsų teikiamomis paslaugomis?
Pirmiausia apsilankyti su augintiniu veterinarijos gydykloje. Atlikę visus reikalingus skiepus ir gavę pasiutligės skiepo testą, turite neužmiršti ir apie poodinę mikroschemą. Jeigu gabenama ne į ES šalis, dar prireiks specialaus veterinarinio sertifikato.

Ar ilgai užtrunka pasirengimas kelionei?
Jeigu veterinariniai gyvūnėlio dokumentai parengti, organizuoti skrydį galime per savaitę. Svarbu, kad lėktuve būtų vietos ir dar svarbiau, kad sulauktume gavėjo patvirtinimo, jog priims gyvūną.

Ar transportuojate gyvūnus iš kitų šalių į Lietuvą?
Mes organizuojame gyvūnų skraidinimą tik iš Lietuvos į kitas šalis. Jeigu norite organizuoti gyvūno skraidinimą iš kitos šalies - Jums rekomenduojame tiesiogiai kreiptis į tos šalies transporto kompanijas.

Kokie gyvūnai dažniausiai gabenami lėktuvais?
Katės. Pasitaikė, kad Rainiukė skrido net į Honkongą. Daugėja ir šunų. Visi mūsų gabenti gyvūnėliai laimingai ir būdami geros savijautos pasiekė atvykimo vietą. Apie sėkmingai pristatytą gyvąjį krovinį iškart pranešame gyvūno siuntėjui elektroniniu laišku arba telefonu.

Taigi kas pasakė, kad keturkojai negali skristi? Skrenda, laksto po visą pasaulį. Todėl kai stiuardesė lėktuve palinki gero skrydžio, žinokite, kad ten, virš debesų, jūs ne vieni. Gali būti, kad lėktuve ir mažieji mūsų augintiniai. Taigi gero skrydžio visiems Jums!

Krovinių pervežimas jūrų transportu. Kaip siųsti krovinį jūrų transportu?

AD REM ilgametė patirtis gabenant krovinius jūra ir platus partnerių tinklas įvairiose šalyse labai palengvins Jūsų darbą, norint parsisiųsti pageidaujamą krovinį jūrų transportu. Jūs paprasčiausiai pateiksite tiekėjų, iš kurių perkate produkciją, kontaktus ir mes sutvarkysime visas siuntimo procedūras.

Kiek kainuoja baldų komplekto nuvežimas iš Lietuvos į Olandiją, koks pristatymo terminas?

Krovinio transportavimo kaina ir laikas priklauso nuo to, kokios paslaugos Jums reikia:
- jei reikia supakuotus baldus paimti iš gamintojo ar parduotuvės ir pristatyti į parduotuvę ar sandėlį (turinti krovėjus), kaina skaičiuojama atsižvelgiant į baldų tūrį ir svorį, tik už transportavimą (šiuo atveju iš Lietuvos išvažiuotų penktadieni ir į Olandiją atvyktu pirmadieni);
Prašome kreiptis į AD REM TRANSPORT (tarptautinis krovinių pervežimas ir ekspedijavimas).

- jei reikia baldus išrinkti, supakuoti transportavimui, pakrauti, transportuoti, iškrauti, surinkti, išvežti panaudotas pakavimo medžiagas, tai kaina pateikiama įvertinus minėtas paslaugas ir atsižvelgiant į baldų tūrį ir svorį (šiuo atveju krovinys pristatomas per savaite).
Prašome kreiptis į AD REM MOVERS (tarptautinis perkraustymas, pakavimo, diplomatinių krovinių transportavimo paslaugos).

Narystės ir apdovanojimai
  • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

    ...
Privalumai
  • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

    ...
Kryptys
  • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

    ...