Krovinių pervežimas: iš Didžiosios Britanijos (UK, Anglijos), į Didžiąją Britaniją (UK, Angliją)

Dalinių krovinių transportavimas (LTL):

Krovinių surinkimas: kiekvieną dieną.

Išvykimas į/iš Anglijos: kiekvieną penktadienį / šeštadienį

Terminalai Anglijoje: Bradford, Coventry, London, Dover.

Krovinių gabenimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais į Jungtinę Karalystę (Angliją, Velsą, Škotiją) vykdomas per šių valstybių teritorijas: Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos.
Krovinių pervežimas keliais vykdomas į šiuos miestus: D. Britanijoje: Londonas (London), Doveris (Dover), Bristolis (Bristol), Kardifas (Cardiff), Sautamptonas (Southampton), Ekseteris (Exeter), Birmingamas (Brimingham), Lesteris (Leicester), Ipsvičas (Ipswich), Norvičas (Norwich), Šefildas (Sheffield), Notingamas (Nottingham), Mančesteris (Manchester), Liverpulis (Liverpool), Lydsas (Leeds), Jorkas (York), Niukastlas (Newcastle upon Tyne), Glazgas ( Glasgow), Edinburgas (Edinburgh).
Krovinių vežimas, ekspedijavimas vykdomas ir į kitus nepaminėtus miestus ar muitinės terminalus.
AD REM Transport krovinių gabenimas sausumos transportu (sunkvežimiais (fūra), tentais, autotransportu) vykdomas visame Europos žemyne.

Smulkių ir dalinių krovinių gabenimas iš/į Angliją. Kiekvieną savaitės dieną surenkami smulkūs kroviniai iš visos Lietuvos,Latvijos,Estijos į terminalą Vilniuje. Iš Vilniaus yra grupuojami ir skirstomi kroviniai į UK. Iš Lietuvos išvykstame kiekvieną penktadienį/šeštadienį. Tranzito laikas  5-7 dienos.  Smulkūs ir daliniai kroviniai Anglijoje gali būti surenkami kiekvieną darbo dieną. Krovinių pervežimas iš Anglijos į Lietuvą trunka 4-5 d, o į Latviją, Estiją- 6 d. Taip pat vežame pavojingus krovinius (ADR), o klientui pageidaujant galime pasiūlyti ir papildomą vežamų krovinių draudimą (pilnai vertei) bei eksporto deklaracijų forminimą. Atliekame gabenamų krovinių išmuitinimą ir  konsultuojame muitinės tarpininkavimo klausimais.

Automobilių talpa: tentai - 90 cbm, 120 cbm.

Susisiekite su mumis: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
  • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

    ...
Privalumai
  • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

    ...
Kryptys
  • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

    ...