Parodų logistika ir muzikos instrumentų tarptautinis gabenimas

AD REM TRANSPORT MOVERS – tai daugiau nei dvidešimt metų patirtį turinti profesionalių darbuotojų komanda, kuri turi pripažinimą ne tik visoje Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu. Nuolatinis tobulėjimas ir sėkmingas darbo organizavimas leidžia užsiimti didelės vertės, trapių ar lengvai pažeidžiamų daiktų transportavimu. Tai greita, patikima ir aukščiausios kokybės parodų logistika, eksponatų, stendų, teatro dekoracijų, meno kūrinių bei muzikos instrumentų tarptautinis gabenimas. Mes – profesionalai, pasiruošę sutaupyti Jūsų laiką bei išlaidas, ir užtikrinti kokybiškas, greitas ir patikimas gabenimo paslaugas.

Tarptautinė logistika su AD REM TRANSPORT MOVERS:

 • Parodų tarptautinis gabenimas;
 • Meno kūrinių gabenimas;
 • Itin didelės vertės eksponatų tarptautinis gabenimas;
 • Muzikos instrumentų tarptautinis pervežimas;
 • Antikvarinių daiktų gabenimas;
 • Krovinių pakavimas, pakrovimas;
 • Specialios medžiagos pakavimui (Strech plėvelė bei burbulinė plėvelė, lipni juosta, dėžės kraustymuisi: dėžės pakabinamiems drabužiams, dėžės sulankstomiems drabužiams, dėžės patalynei ir dėžės knygoms, pakavimo popierius ir patvarus apsauginis popierius, kartoninės dėžės kraustymuisi, mediniai konteineriai, universalios dėžės ir kita pagal poreikius;
 • Nestandartinio dydžio kroviniams, pavyzdžiui kaip parodų pervežimas, gaminame dėžes pagal Jūsų asmeninius poreikius ir pageidavimus;
 • Konsultacija papildomais klausimais;
 • Greitas, kokybiškas pianino pervežimas už prieinamą kainą.

Meno kūrinių gabenimas

Įgyvendinti darbai:
Organizavome parodos "Nematomi kultūrų tiltai. Lietuva ir Afrika" pervežimą į Pietų Afrikos Respubliką. Įmonei buvo patikėtas ir Mikalojaus Konstantino Čiurlinio darbų pervežimas. Iš Ukrainos sostinės Kijevo atkeliavusios kariniu lėktuvu parodos, perkraustymo skyrius turėjo pasirūpinti saugiau pristatymu nuo Karmėlavos oro uosto iki muziejaus Kaune. Vykstant japonų kultūros dienoms Latvijoje, Japonijos ambasados užsakymu buvo vežti šios šalies kultūrą ir meną atspindintys eksponatai, pažymint „Fluxus“ judėjimo 50-metį dalis Jono Meko muziejaus archyvo su „AD REM TRANSPORT MOVERS“ keliavo į New York‘ą, iš JAV pargabenti fotomenininko Vito Luckaus 1,5 milijono Eurų vertės archyvai bei daug, daug kitų meno eksponatų pergabenimo logistikos sprendimų buvo atliekama AD REM TRANSPORT MOVERS profesionalų dėka.

AD REM TRANSPORT MOVERS yra kokybės ir saugumo garantas tarptautiniame krovinių gabenime ir logistikoje. Mes profesionalai, ir, dirbdami Jūsų interesams, siekiame ne tik atlikti visus krovos ir pervežimo darbus nepriekaištingai, organizuoti sėkmingą darbą, kokybiškai ir greitai jį atlikti bei užtikrinti visišką transportuojamų krovinių saugumą, bet ir sumažinti Jūsų išlaidas tuo pačiu nė kiek nesumažindami teikiamos paslaugos kokybės. Rinkdamiesi AD REM TRANSPORT MOVERS pervežimo paslaugas Jūs užsitikrinate krovinio gabenimą be streso ir papildomų rūpesčių, net jeigu Jūsų daiktai keliauja ilgiausius atstumus. Tarptautinius perkraustymus visame pasaulyje vykdome pasitelkę patikimus bei ilgamečius partnerius, o po Europą vežame savo specialiai tam pritaikytu transportu, kuris taip pat garantuoja saugumą bei kokybę. Mūsų firmos ilgametė patirtis bei profesionalumas pelnė didelį pripažinimą Lietuvoje. Krovinius gabename daugiau nei penkiolika metų, todėl esame pripažinti ekspertai šioje srityje, profesionalus darbuotojų pasirengimas ir organizuotumas užtikrina krovinių saugumą perkraustymo metu ir patikimumą. AD REM TRANSPORT MOVERS – profesionalios parodų logistikos ir muzikos instrumentų gabenimo tarptautiniu mastu atstovai.

UAB AD REM TRANSPORT rėmė ne vieną Lietuvos meną garsinantį projektą. Į kitas valstybes vežėme leidinius, meno dirbinius bei įvairius parodų eksponatus.

Susisiekite su mumis: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
 • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

  ...
Privalumai
 • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

  ...
Kryptys
 • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

  ...