Medinių dėžių gamyba

AD REM TRANSPORT MOVERS įmonė ne tik užtikrina greitas, kokybiškas ir patikimas krovos paslaugas, bet ir pasirūpina gabenamo krovinio saugumu, tuo pačiu pašalindama visus Jūsų rūpesčius, taupydama laiką. AD REM TRANSPORT MOVERS užsiima medinių dėžių gamyba ir medinių pakuočių gamyba, kuriuose galima saugiai transportuoti trapius ar didelės vertės daiktus net ir toliausiais atstumais. Gaminamos nestandartinės medinės dėžės ir mechanizmų, laboratorinės įrangos gabenimui. Perkraustymo dėžės yra rekomenduojamos pervežant krovinį tiek Lietuvos, tiek tarptautiniais maršrutais.

AD REM TRANSPORT MOVERS taip pat suteikia paslaugą – nestandartinių medinių dėžių gamyba. Tai reiškia, kad nepriklausomai nuo gabaritų, Jūsų krovinys keliaus saugiai ir patikimai, o Jūs išvengsite papildomo streso ir problemų. Nestandartinės dėžės gamyba vyksta pagal Jūsų asmeninius poreikius ir pageidavimus darant brėžinius. Nestandartinės dėžės gamyba gali užtrukti nuo vienos iki keleto valandų. Tai priklauso nuo numatomo perkraustyti objekto apimties ir transportavimo būdo bei atstumo.

Medinės perkraustymo dėžės leidžia kokybiškai ir be jokių pažeidimų transportuoti asmeninius namų apyvokos trapius, greitai dūžtančius daiktus, buitinę techniką, meno kūrinius, baldus. AD REM TRANSPORT MOVERS - profesionalų komanda, sėkmingai pelniusi aukščiausios kokybės krovos paslaugas teikiančios įmonės vardą tarptautiniu mastu, užsiima medinių dėžių gamyba, kuri taip pat leidžia greitai ir be jokių papildomų problemų transportuoti net ilgiausius atstumus diplomatinius krovinius, meno kūrinius, parodų stendus, vertingus daiktus.

Jau daugiau nei dvidešimt metų esame profesionalai savo srityje ir nuolatos tobulėjame. Todėl žinome, jog tinkamas krovinio supakavimas yra toks pat svarbus, kaip ir jo kokybiškas pervežimas. Organizuodami darbą visada atsižvelgiame į nestandartinių gabaritų krovinius ir pagaminame optimalaus dydžio medines dėžes. Jos užtikrina saugų pervežimą bei apsaugą nuo aplinkos veiksnių. Medinės dėžės gaminamos tiek vietiniam, tiek tarptautiniam jau ankščiau minėtų: asmeninių, vertingų daiktų, meno vertybių, parodų eksponatų, stiklo perkraustymui. Patikėdami visą pervežimo organizavimą mums, Jūs be streso ir didelių išlaidų gaunate kokybišką ir malonų aptarnavimą. Profesionalumas savo srityje užtikrina visišką saugumą ir greitį, kurio metu nė kiek nenukenčia kokybė.

Kadangi į trečiąsias šalis negalima įvežti žalios medienos, medinių pakuočių gamyba vykdoma iš specialiai apdorotos medienos. Dažniausiai medinių dėžių gamybai naudojamos medienos drožlių plokštės.

Todėl medinių pakuočių gamyba, kuria užsiima AD REM TRANSPORT MOVERS, neabejotinai yra sėkmingas sprendimas norint kokybiškai, greitai ir patikimai transportuoti net pačius trapiausius ar dūžtančius daiktus, kuriems reikalinga profesionaliai pagaminta pakuotė, krovimas ir transportavimas. Dėka ilgametės patirties, aukštos kvalifikacijos ir gero organizuotumo, visas persikraustymo paslaugas teikiame savo jėgomis, tai yra, nepasitelkę subrangovų. Tai leidžia dirbti Jūsų interesams ir sumažinti perkraustymo išlaidas. AD REM TRANSPORT MOVERS komandoje specialistai dirba nuo 6 iki daugiau nei 20 metų, todėl darbuotojų profesionalumas auga su lyg kiekvienu nauju kraustymu.

Susisiekite su mumis: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
  • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

    ...
Privalumai
  • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

    ...
Kryptys
  • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

    ...