Krovos darbai ir paslaugos

Kaip vyksta darbas su AD REM TRANSPORT MOVERS?

Per daugiau nei dvidešimt savo veiklos metų AD REM TRANSPORT MOVERS kolektyvas sukaupė daug žinių, palengvinančių pergabenimo procesą ir užtikrinančių, kad visi krovos darbai būtų aukščiausios kokybės ir greitai atlikti. Mūsų įmonės Movers padalinys teikia krovimo paslaugas nepriklausomai nuo persikraustymo atstumo, daiktų kiekio ar pakavimo, krovos sudėtingumo.

Mūsų darbuotojai naudodamiesi specialiomis skaičiuoklėmis ir ilgamete patirtimi pateiks tikslią kainą už pageidaujamas paslaugas. Siekiant nustatyti tikslias perkraustomų daiktų apimtis Vilniaus mieste atliekamos nemokamos apžiūros. Turime nuosavus sandėlius, transportą vietiniam ir tarptautiniam perkraustymui žeme, kvalifikuotus vadybininkus, organizuojančius krovinių gabenimą oru ir jūra. AD REM TRANSPORT MOVERS teikiamos krovimo paslaugos yra pripažintos itin aukštos kokybės, greitos ir saugios ne tik Lietuvoje, bet ir pasauliniu mastu. Nemokamai konsultuojame visais perkraustymo į užsienį paslaugos klausimais — dėl tinkamų pakavimo priemonių parinkimo, dokumentų rengimo muitinės procedūroms, krovinio papildomo draudimo, užsakymo įvykdymo trukmės ir t.t.

Nusprendus bendradarbiauti su mūsų kompanija vadybininkai žingsnis po žingsnio kruopščiai koordinuoja persikraustymo procesą ir skiria Jums dėmesį viso kraustymosi metu. Tai užtikrina, kad krovimo paslaugos vykdomos greitai, organizuotai ir profesionaliai.

Profesionali pakuotojų komanda padeda planuoti ir pasiruošti kraustymui bei supažindina su šio proceso ypatumais, kad gabenimo metu išvengtumėte nesklandumų. Tai leidžia Jums išvengti papildomo streso, problemų ir išlaidų, kol vyksta krovos darbai. Jei nuspręstumėte pakuotis savarankiškai, įsigijus pakavimo medžiagas Vilniaus mieste atvežamos nemokai, o taip pat mūsų darbuotojai paaiškina, kokiu principu pakuoti ir kaip paskirstyti daiktus, kad krovinys tikslą pasiektų be pažeidimų ir iškiltu kuo mažiau problemų jo išpakavimo metu.

Pakavimo dieną darbuotojai atvyks tiksliai sutartu laiku pasiruošę darbui reikiamas priemones ir įrankius. Mūsų komanda yra užsitarnavusi gerą reputaciją, nes pakuoja greitai, tvarkingai ir profesionaliai. Baldus vyniojame į aukštos kokybės burbulinę plėvelę, pakietintą poliesteriu arba kartonu, o dėžės sudarytos iš penkių sluoksnių kartono it turi patogias ertmes „rankenas“, sėkmingam nešimui. Dirbame be pertraukos tol, kol atliekamas visas daiktų supakavimas ir krovos darbai, nepriklausomai nuo jo metu iškilusių sunkumu, tokių kaip: sunkių daiktų, nestandartinių baldų išnešimas siaura laiptine ar neveikiantis liftas.

Krovimo paslaugos, kurias suteikia AD REM TRANSPORT MOVERS darbuotojų profesionalų kolektyvas, yra greitas, patikimas bei aukštos kokybės krovos darbų organizavimas ir sėkmingas jų įvykdymas.

 

Susisiekite su mumis: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
  • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

    ...
Privalumai
  • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

    ...
Kryptys
  • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

    ...