Vietinių krovinių pervežimas — distribucija

AD REM TRANSPORT teikiamų transporto paslaugų sąraše ne tik tarptautinis krovinių gabenimas, bet ir vietinių krovinių distribucija po Lietuvą. 

Vietinių krovinių transportavimo paslaugos teikiamos ne tik Lietuvoje. Kiekvieną dieną po Latviją, Estiją, Lenkiją, Baltarusiją vykdomi krovinių pervežimai iš mūsų distribucinių sandėlių.

Krovinių pervežimas Klaipėdoje ir kiti vietiniai pervežimai (daugiau informacijos: https://www.vtranzitas.lt/lt/vietiniai-pervezimai/vietiniai-kroviniu-pervezimai-lietuvoje) yra vykdomi Logistikos ir Tranzito Centro valdomo transporto parko įvairių dydžių ir komplektacijos naujais krovininiais automobiliais (galime gabenti laisvai cirkuliuojančius, tranzitinius, dalinius, pilnus, negabaritinius, reikalaujančius temperatūrinio režimo bei smulkius krovinius).

Vietiniai krovinių pervežimai vykdomi visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Kėdainiai, Alytus, Varėna, Druskininkai, Marijampolė, Vilkaviškis, Šakiai, Jurbarkas, Tauragė, Šilutė, Šilalė, Gargždai, Kretinga, Neringa, Plungė, Mažeikiai, Skuodas, Telšiai, Palanga,  Naujoji Akmenė, Joniškis, Radviliškis, Pakruojis, Pasvalys, Biržai, Rokiškis, Kupiškis, Zarasai, Visaginas, Vievis, Utena, Ukmergė, Anykščiai, Ignalina, Švenčionys, Švenčionėliai, Širvintos, Molėtai, Pabradė, Nemenčinė, Elektrėnai, Raseiniai, Rietavas, Lentvaris, Grigiškės, Birštonas, Prienai, Jonava, Kelmė, Tytuvėnai, Kaišiadorys, Kuršėnai ir kt.

Papildomai siūlome distribucinių ir muitinės sandėlių paslaugas (pirmos 24 val. nemokamai).

Smulkių krovinių pervežimas

Strategiškai palanki geografinė padėtis, kad kroviniai po Lietuvą būtų gabenami optimaliai. Vietiniai smulkių krovinių pervežimai Lietuvoje (Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose miestuose): šalia Vilniaus oro uosto, aplinkeliai Vilniaus mieste, autostrados ir greitkeliai į kitus Lietuvos miestus, įmonei priklauso geležinkelio atšaka.

Siūlome pasinaudoti papildoma krovinių draudimo paslauga. Mūsų transportu gabenamų prekių transportavimas yra apdraustas civiliniu draudimu.

Sklandų užsakymų įvykdymą garantuoja įdiegta kompiuterinė transporto valdymo ir komunikacijos sistema bei specializuota distribucijos informacinė sistema.

Susisiekite su dalinių krovinių pervežimo jūra atstovu: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Susisiekite su vietinių pervežimų atstovu: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Susisiekite su krovinių pervežimo Vilniuje atstovu: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Aplankykite UAB VILNIAUS TRANZITAS pagrindinę svetainę: www.vtranzitas.lt

Susisiekite su muitinės tarpininkais: KONTAKTAIUŽKLAUSOS FORMA

Narystės ir apdovanojimai
  • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

    ...
Privalumai
  • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

    ...
Kryptys
  • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

    ...