Baigtas plėtros etapas Logistikos ir Tranzito Centre Vilniuje

2017 m. gegužės 29 d. Ad Rem Group pabaigė statyti 7,3 tūkst. kv. metrų sandėlį Vilniuje. Į modernų bei energetiškai efektyvų sandėliavimo paskirties pastatą investuota daugiau kaip 4 mln. eurų.

Šiuo statybos etapu buvo užbaigta Logistikos ir Tranzito Centro, esančio J. Dobkevičiaus g., Vilniuje, plėtra. Centro teritorijoje, apimančioje 7 ha, įrengtos 32 tūkst. kv. metrų A klasės sandėliavimo ir biuro patalpos nuomai. Dėl savo dydžio ir artumo miesto centro atžvilgiu (3-4 km) bei daugiafunkciškumo (logistikos ir tranzito centras teikia 3 PL, muitinės sandėlio, vietinio gabenimo, muitinės tarpininkavimo ir kitas su prekių ir krovinių aptarnavimu susijusias paslaugas), toks logistikos ir tranzito paslaugų centras yra nepaprastai patogus ir labai vertinamas klientų dėl galimybės greitai ir efektyviai valdyti savo sandėlį. Logistikos ir Tranzito Centre esančiuose sandėliuose įdiegtos antros kartos WMS sandėlio valdymo sistemos, įgalinančios laiku ir operatyviai valdyti sandėlius, jų likučius, prekių užsakymus ir kitas operacijas, leidžia pritraukti ir patenkinti augančius klientų poreikius ir užsakymų srautus 3PL bei elektroninės prekybos srityse.

Po šios investicijos bendras AD REM Group valdomų sandėlių plotas siekia daugiau nei 65 tūkst. kv. metrų Vilniuje ir Klaipėdoje.

Narystės ir apdovanojimai
  • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

    ...
Privalumai
  • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

    ...
Kryptys
  • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

    ...