AD REM LEZ atidarė reguliarią dalinių krovinių pristatymo liniją bendradarbiaujant su „PostNord“

Klaipėdos LEZ veikianti 3PL logistikos, sandėliavimo, muitinės ir ekspedijavimo paslaugų kompanija UAB „AD REM LEZ“ pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su viena didžiausių Šiaurės šalių logistikos kompanijų „PostNord“. Ši partnerystė AD REM LEZ klientams suteiks galimybę iš vienų rankų gauti „paskutinės mylios“ pristatymo paslaugą Švedijos teritorijoje naudojantis nauja dalinių krovinių pristatymo linija Lietuva-Švedija.

 

Pasak AD REM LEZ direktoriaus Tomo Rauckio, Švedija istoriškai yra viena pagrindinių Lietuvos prekybos partnerių, o Lietuvos ir Šiaurės šalių verslo ryšiai pastaraisiais metais toliau stiprėjo – tai lemia tiek geografinis ir kultūrinis artumas, tiek sėkmės istorijos, skatinančios tolesnę plėtrą. Su Švedijos rinka itin aktyviai bendradarbiauja Lietuvos statybos, baldų, tekstilės ir kiti sektoriai, tad poreikis siųsti prekes šia kryptimi kasmet vis auga. Pati AD REM LEZ per kelis praėjusius metus išplėtė savo paslaugų eksportą Švedijoje, iš Klaipėdos LEZ teikdama pridėtinės vertės logistikos paslaugas vienai didžiausių šios šalies el. komercijos bendrovių.

Dėl šių priežasčių klaipėdiečiai šiemet nutarė toliau plėsti savo veiklą Šiaurės šalyse bei kartu atverti naujų galimybių kitiems Lietuvos gamintojams, eksportuotojams ir importuotojams.

„Pasirašyta partnerystė su viena didžiausių, solidžiausių, Švedijos ir Danijos vyriausybių valdomų logistikos ir distribucijos bendrovių visų pirma sustiprins Lietuvos eksportuotojus. Švedijos prekių gavėjai paprastai kelia aukštus reikalavimus ne tik prekių gamintojui, bet ir prekes pristatančiai įmonei. Dažnai prašoma iš anksto suderinti pristatymo vietą, tikslų laiką, kreipiamas dėmesys į transporto priemonės ir net vairuotojo išvaizdą. Ieškojome stipraus, nepriekaištingą reputaciją turinčio ir visą Švedijos teritoriją padengti galinčio partnerio ir džiaugiamės, kad mūsų strategija bei vizija geriausiai sutapo su seniausia ir solidžiausia šio sektoriaus Skandinavijos kompanija“, – sako T. Rauckis.

Pagal bendrovių susitarimą, AD REM LEZ prisiima atsakomybę už krovinių surinkimą Lietuvoje ir pristatymą iki „PostNord“ terminalo Švedijoje per naują dalinių (LTL) krovinių liniją į Švediją - išvykimas iš Klaipėdos terminalo vykdomas kiekvieną darbo dieną (5 k. per savaitę), o iš kitų Lietuvos regionų kroviniai gali būti surenkami pasinaudojant turimu AD REM grupės distribuciniu transportu. Švediją kroviniai pasieks per 2-3 darbo dienas, o „PostNord“ savo ruožtu atliks „paskutinės mylios“ pristatymą iki galutinio prekių gavėjo visoje Švedijos teritorijoje. Kadangi „PostNord“ veiklą vykdo visose Skandinavijos šalyse, AD REM LEZ planuoja iki šių metų galo panašiu principu pasiūlyti ir padėklinių krovinių paslaugą į Norvegiją.

Pasak T. Rauckio, ši paslauga bus aktuali visų tipų įmonėms, turinčioms interesų Švedijos rinkoje: mažesnėms, neturinčioms apimčių ar galimybių į Švediją siųsti pilno vilkiko, ir didžiosioms, pildančioms tikslinius ar mažesnius klientų užsakymus.

„Jausdami susidomėjimą ir vakuumą paletinių krovinių pristatymo paslaugos pasiūloje ir matydami mūsų reguliarių LTL linijų į Vokietiją, JK, Prancūziją ar Belgiją sėkmę, nusprendėme plėsti reguliarią paslaugą ir Skandinavijos kryptimi. Pilno vilkiko siuntimas riboją ne tik siuntėją, tačiau ir prekių gavėją, ypač kai pastarasis neturi poreikio ar sandėliavimo erdvių priimti pilną vilkiką. Tad galimybė gauti ir siųsti prekes mažomis siuntomis pagal poreikį yra patraukli daugeliui įmonių – tai leidžia pasiūlyti pirkėjams geresnes pirkimo sąlygas ir operatyvų pristatymą“, – tvirtina T. Rauckis.

„PostNord“ yra Švedijos ir Danijos vyriausybėms priklausanti transporto, logistikos ir el. komercijos paslaugų kompanija, veikianti Skandinavijos šalyse. 2020 m. bendrovės pajamos sudarė 38,73 mlrd. SEK (apie 3,8 mlrd. EUR) arba 3,7% daugiau nei 2019 m. „PostNord“  pirmtakė Švedijoje buvo įkurta 1636 m.

Daugiau informacijos apie LTL ir paslaugas Švedijoje suteiks:

Modestas Kontrimas
Transport manager

Svepeliu str. 5A,
LT-94103 Klaipeda, Lithuania
Phone: +370 681 96582
E-mail:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

         

Tomas Rauckis
CEO

Svepeliu str. 5A,
LT-94103 Klaipeda, Lithuania
Phone: +370 611 22872
E-mail:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Narystės ir apdovanojimai
  • AD REM įmonių grupė yra šių asociacijų narė:

    ...
Privalumai
  • AD REM Group konkurenciniai pranašumai

    ...
Kryptys
  • Pagrindiniai krovinių gabenimo būdai ir kryptys

    ...